Aktualności

Mówią, że podróże kształcą. My powiemy Wam o nich wszystko.

Czy też chcesz w te wakacje przeżyć coś faktycznie wyjątkowego?

Posted on 21/04/2018 10:44pm
przeglądanie książki
Author: foam
Source: http://www.flickr.com
Co roku pojawia się u nas ten sam dylemat. Gdzie spędzić wczasy? Góry czy królestwo Neptuna? Nasza ojczyzna czy też gdzieś daleko? Oczywiście wszyscy członkowie familii mają jakiekolwiek idee oraz na coś w końcu trzeba się namyślić.
Read more >>

Najlepszy okres w życiu człowieka to czas studiów

Posted on 21/04/2018 7:41am
wycieczka do Indii
Author: Voyages etc...
Source: http://www.flickr.com
Chociaż te kilka lat to szczególnie okres wzmożonej nauki, to oczywiście nie tylko, bo przecież nie wyłącznie nią człowiek żyje.


Młody wiek, chęć zabawy, odkrywania świata to dla każdego studenta powszechna sprawa.
Read more >>

Jakie obowiązki będziesz miał jako rodzic pociechy przedszkolu oraz w szkole?

Posted on 20/04/2018 10:46am
podróż pociągiem
Author: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Source: http://www.flickr.com
Dzień, kiedy nasze dziecko idzie po raz pierwszy do przedszkola czy szkoły niewątpliwie zapisuje się w pamięci właściwie każdego rodzica jako dzień wyjątkowy. Wtedy właściwie pierwszy raz zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nasze dziecko się od nas stopniowo uniezależnia i staje się coraz bardziej samodzielne.
Read more >>

Urlop to każdego roku niecierpliwie wyczekiwany czas

Posted on 20/04/2018 7:50am
jezioro
Author: Josep Bracons
Source: http://www.flickr.com
Wówczas dopiero mamy możliwość sobie pozwolić na luz, na który tak niespokojnie oczekujemy cały rok. W jaki sposób i w jakim miejscu spędzamy ten najbardziej lubiany w roku okres?


Niezwykle różnie, ale jedyną rzeczą, która łączy każdą formę wypoczynku bywa to, iż pozwalamy sobie na bardzo wyluzowane życie, tzn.
Read more >>

Udane i perfekcyjne wakacje w hotelu SPA w Szklarskiej Porębie - poznaj możliwości

Posted on 18/04/2018 10:52pm
spa
Author: Alexander Synaptic
Source: http://www.flickr.com
Jeśli kochamy górskie rejony i przewidujemy wybrać się na ferie w góry, to idealnym miejscem z pewnością będzie Szklarska Poręba. To nadzwyczajnie malowniczy rejon, jaki ma mnóstwo do zaoferowania. Odnajdziemy tam mnogość atrakcyjnych szlaków turystycznych i spore atrakcje, do tego Szklarska Poręba bez wątpienia zachwyci nas licznymi walorami widokowymi.
Read more >>

Jakiego rodzaju rozrywki czekają na hotelowych gości?

Posted on 18/04/2018 3:20pm
książka
Source: www.morguefile.com
Przy wyborze odpowiedniego hotelu trzeba zwrócić uwagę na kilka podstawowych spraw. Jedną z nich powinien być stosunek opłaty do standardu, który jest oferowany przez dany hotel. Co ciekawe, dosyć często bywają tego typu sytuacje, kiedy hotel, który ma więcej tzw.
Read more >>

Jak zorganizować konferencję?

Posted on 17/04/2018 8:27pm
sala konferencyjna
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com
Coraz chętniej w korporacjach organizowane są różnego typu spotkania, prezentacje jak i konferencje, które wymagają optymalnego pomieszczenia oraz osprzętu. Duże firmy na ogół mają przystosowane pomieszczenia w swych siedzibach, lecz nie jest to regułą. Czasem też jest tak, iż skala spotkania jest na tyle duża, że potrzebna jest fachowa pomoc. Jak uporać się z powyższym zadaniem? Gdzie przeprowadzić taką konferencję?
Read more >>

Czym wyróżniają się wyjazdy dla studentów?

Posted on 11/04/2018 7:12am
Zakynthos
Author: Trip & Travel Blog
Source: http://www.flickr.com
Studiująca młodzież to charakterystyczna grupa społeczna, pragnąca przeżywania przygód, ale zawsze mająca deficyt budżetowy. Biura podróży chcą udostępniać młodzieży wyjazdy na wymarzone wakacje przygotowując wyjątkową ofertę dla studentów.
Read more >>

Sporo ludzi udaje się na wyjazdy windsurfingowe, które cieszą się dużo znaczniejszym powodzeniem.

Posted on 10/04/2018 7:34am
Windsurfing
Author: Albert Torelló
Source: http://www.flickr.com
Wyjazdy windsurfingowe okazują się być interesującą propozycją. Ponieważ nasze życie pędzi do przodu jak szalone oraz przeważnie okazuje się dosyć nudne, to w wolnych porach szukamy takich ofert, które pozwolą nam na wykonanie czegoś nieprawdopodobnego, czasem nawet wręcz szalonego, co zezwoli nam na nowo poczuć, że rzeczywiście żyjemy.
Read more >>

Wyprawa do Kanady - porady praktyczne

Posted on 06/04/2018 5:49pm
urlopy
Kanada jest to państwo, do którego większość z nas chciałaby się kiedyś udać. Nie jest to wyprawa do ościennego państwa w Europie, stąd chcąc nie chcąc należy się stosownie do niej przygotować.


W jaki sposób udać się do Kanady? Najistotniejszym kryterium w kontrakcji na owo pytanie będzie cel naszej podróży.
Read more >>

W jaki sposób dynamicznie wypoczywać na wczasach nad jeziorem oraz w jaki sposób kupić idealny kajak?

Posted on 05/04/2018 1:48pm
okres
Author: homard.net
Source: http://www.flickr.com
Dużo osób lubi tzw. aktywny wypoczynek. Istnieją osoby, które lubią chodzić po górach czy jeżdżą rowerem. Są także ludzie, którzy jadąc na wakacje nad jezioro, nie leża jedynie nad wodą, lecz pływają przykładowo rowerem wodnym.


Istnieją firmy, jakie wypożyczają kajaki na organizowane spływy.
Read more >>

Wiele hoteli w Łodzi posiada wspaniałą propozycję dla firm czy też organizacji na zorganizowanie konferencji z ewentualnością noclegu i posiłku

Posted on 04/04/2018 9:14am
hotel
Author: Effective PR
Source: Effective PR
Przedsiębiorstwa czy też różne organizacje szukające punktu na zorganizowanie zebrania częstokroć szukają w miejscach, gdzie będzie okazja zorganizowania posiłku czy noclegu dla uczestników szkoleń. Hotele w Łodzi częstokroć mają doskonałą propozycję dla przedsiębiorstw czy innych instytucji, dlatego że posiadają sale na zrobienie sympozjów, a także ekskluzywne pokoje oraz mogą urządzić posiłek biznesowy czy też szwedzki stół z napojami oraz przekąskami.
Read more >>