Aktualności

Mówią, że podróże kształcą. My powiemy Wam o nich wszystko.

Jakie obowiązki będziesz miał jako rodzic pociechy przedszkolu oraz w szkole?

Posted on 28/09/2020 7:47am
podróż pociągiem
Author: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Source: http://www.flickr.com
Dzień, kiedy nasze dziecko idzie po raz pierwszy do przedszkola lub szkoły na pewno zapisuje się w pamięci praktycznie każdego rodzica jako dzień wyjątkowy. Wówczas praktycznie pierwszy raz zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nasze dziecko się od nas stopniowo uniezależnia i staje się coraz bardziej samodzielne.
Read more >>

Gdzie kupować militaria w Internecie?

Posted on 28/09/2020 7:26am
militaria
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach niemal nikogo już nie dziwi, że poszukiwania czegokolwiek rozpoczynamy w Internecie. Jest to nie tylko bardzo wygodny sposób, lecz również szybszy i często tańszy. Nabycie danych towarów wielokrotnie nie jest nawet najmniejszym kłopotem, wystarczy dobrze szukać i poświęcić na to więcej czasu. Bardzo dużo sklepów ma naprawdę rozbudowane oferty i z pewnością każdy odnajdzie to, czego poszukuje.
Read more >>

Hotel w Legnicy prezentuje wysoki standard usług

Posted on 25/09/2020 8:04am
Legnica
Author: Serge Bystro
Source: http://www.flickr.com
Jeśli planujemy jakiś wyjazd, to chcemy mieć świadomość, że będziemy mogli odpocząć w uroczym miejscu, gdzie okazuje się być wiele propozycji, lecz też gdzie znajdziemy ciszę. Nie mamy szansy jednakże zapominać, że w odpowiednim odpoczynku bardzo wielką rolę spełnia również miejsce, w którym mamy zaplanowany nocleg.
Read more >>

Czy ciekawy może być wypad do Rzeszowa? Jakie rzeczy powinniśmy tam obejrzeć? Jakie są najważniejsze atrakcje?

Posted on 25/09/2020 7:34am
Rzeszów
Author: centralniak
Source: http://www.flickr.com
Rzeszów to 200-tysięczne miasto, jakie rozciągniete jest na obszarze 116, 32 kilometrów kwadratowych. Leży ono po dwóch brzegach Wisłoka, na styku ważnych szlaków europejskich komunikacji lądowej, lotniczej i kolejowej. Do granic z Ukrainą oraz Słowacją jest bardzo blisko, około dziewięćdziesięciu kilometrów, natomiast Międzynarodowy Port Lotniczy posiada połączenie z różnymi państwami. Rzeszów to także najważniejszy ośrodek przemysłowy, studencki jak i kulturalny w Polsce Południowo-Wschodniej. Do tego miasta przybywa sporo gości, przykładowo do hotel Rzeszów centrum, ponieważ jest tam niezliczona ilość atrakcji.
Read more >>

Pomysły na spędzenie wakacji z dziećmi w Trójmieście

Posted on 24/09/2020 7:53am
Trójmiasto
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
Często zdaje nam się, że wyjazd z dziećmi na urlop to niezbyt dobry pomysł. Boimy się, że ciężko będzie wyszukać odpowiednie atrakcje dla naszych dzieci. Jednak, jeżeli pojedziemy we właściwe miejsce, to takiego kłopotu nie będzie. Wystarczy spojrzeć atrakcje dla dzieci w Trójmieście to fantastyczna mieszanka zabaw dla maluchów, które są szalenie aktywne i dla tych, które lubią spokojniejsze spędzanie czasu.
Read more >>

Wakacje to moment na szalone wyjazdowe odkrycia. Warto w związku z tym udać się w całkiem odległe orazcałkiem inne miejsce

Posted on 24/09/2020 7:33am
wakacje
Author: Simson Petrol
Source: http://www.flickr.com
Wakacje – czas na który oczekujemy cały rok. Wreszcie jest cieplej oraz przyjemnie, natomiast codzienne funkcjonowanie jakby nabrało innego tempa, również w temacie pracy zawodowej. Podczas sezonu zawodowego jest trochę przyjemniej aniżeli w pozostałych miesiącach do tego nawet nie mówimy o pogodzie, chociaż ta ma duże znaczenie dla dobrego samopoczucia. W tym okresie wreszcie jesteśmy w stanie planować dalekie podróże i wycieczki, o których myślimy cały rok.
Read more >>

W jakie miejsce warto pojechać na wycieczkę, jeśli nie chciałbyś zwiedzać tego, co duża część ludzi?

Posted on 23/09/2020 8:02am
wycieczki
Source: bestoutdoorphotos.com
O różnego typu wyjazdach wakacyjnych myśli się przeważnie w czasie wakacji. Jednak wcale nie musi tak być. Większość ludzi pamięta, że kiedy w naszym regionie globu jest przykładowo smętna jesień, to na Antypodach, zatem przykładowo w Nowej Zelandii jest piękna wiosenna aura.


Poza tym jest wiele państw, w których zimy po prostu nie ma, więc jeśli rzucanie śnieżkami nie jest naszym ukochanym zimowym zajęciem, to wzorem np. bocianów, może nas także mogłyby zainteresować wycieczki do ciepłych krajów.
Read more >>

Tanie loty do Francji przyciągają zainteresowanych

Posted on 22/09/2020 8:18am
tanie loty do francji
Author: b.surmacz
Source: http://www.flickr.com
Należy powiedzieć, że im bardziej modne okazuje się być jakieś miasto, tym więcej lotów z innych zakątków świata się do niego odbywa. Dlatego możemy być przekonani, że decydując się na oblegane stolice, będziemy mieli szansę przebierać w różnego typu połączeniach, tak aby dobrać je do naszych wymagań.
Read more >>

Poznań to piękne miasto - ze wspaniałymi hotelami!

Posted on 21/09/2020 8:07am
Hotel Belvedere Zakopane
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Poznań generalnie nie cechuje się bardzo dobrą bazą hotelową - przynajmniej w porównaniu do choćby Warszawy czy Trójmiasta. Wiadomo: chociaż Poznań jest urokliwym miastem, na dodatek szybko się rozwijającym, a na dodatek względnie sporym, to jednak z najróżniejszych powodów w Poznaniu raczej nie ma za wielu hoteli.
Read more >>

Dokąd na sylwestra – propozycje z Warszawy i Torunia

Posted on 20/09/2020 8:12am
fajerwerki w sylwestra
Mamy wakacje, jednak z głowy wielu osobom nie może wyjść zagwozdka: w jakim miejscu spędzamy tegorocznego sylwestra? To święto nie może wszak być klapą! Duże znaczenie ma miejsce, gdzie będziemy się bawić. Jeśli chodzi o sylwester w Toruniu nie jest to miasto i miejsce wybierane jedynie przez mieszkańców.
Read more >>

Czy interesuje nas organizacja ślubów za granicą?

Posted on 19/09/2020 7:52am
organizacja ślubów za granicą
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Gdy tradycyjny ślub już nam nie wystarcza, gdyż nie chcemy, aby prezentował się tak jak tysiące innych przygotowywanych w tym kraju, to obowiązkowo powinniśmy myśleć o kolejnym rozwiązaniu.
Read more >>

Tunezja to bardzo atrakcyjne miejsce na odpoczynek

Posted on 18/09/2020 8:25am
Architektura Tunezji
Author: grolli77
Source: http://www.flickr.com
Tunezja, jest krajem zlokalizowanym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części Afryki. To kraj niezwykle lubiany przez wczasowiczów, dlatego że panują tam znakomite warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele ciekawych miejsc, które prezentują elementy środowiska naturalnego, pustynie, wydmy, jak również i stare miasta, jakie posiadają niezwykle interesującą architekturę i umożliwiają każdemu dogłębnie zaznajomić się z ich historią.
Read more >>