Aktualności

Mówią, że podróże kształcą. My powiemy Wam o nich wszystko.

Buty scarpa zaprezentują wysoką jakość

Posted on 24/10/2016 3:18pm
Kask Carrera Desire White Shiny Leaf
Author: Multi Communications Sp. z o.o.
Source: Multi Communications Sp. z o.o.
Kiedy wybieramy się na narty, to musimy posiadać pewność, że będziemy mieli tam wszystko co konieczne, by móc radować się tym sportem i jednocześnie poczuć się bezpiecznie.
Read more >>

Grecja oraz Kreta - dlaczego trzeba wybrać się tu na wakacje?

Posted on 24/10/2016 3:18pm
baza
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Uwielbiasz podróże? Nie potrafisz usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu? Często decydujesz się na wyjazd w ostatniej chwli?


Ciągle poszukujesz nowych wrażeń? Masz już dość szarej codzienności? Chcesz odwiedzić rejon basenu Morza Śródziemnego? W takim razie oferty last minute to idelane rozwiązanie.
Read more >>

Karaiby to dobry wybór - leć z biurem podróży na wczasy już dzisiaj

Posted on 12/10/2016 10:52am
Spacer
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com
Lato pożegnało się z nami już ostatecznie, nie oznacza to natomiast tego, że nie jesteśmy w stanie wyruszyć w tym roku na wczasy. Zdecydowanie więcej osób decyduje się na wakacje zimą, albowiem w egzotycznych państwach nie ma już takich skwarów, a podróżników jest zdecydowanie mniej.
Read more >>

Jak skutecznie poszukiwać wysokiej jakości hoteli lub restauracji w sieci?

Posted on 29/09/2016 1:37pm
landszaft - firma
Author: Creative Commons Uruguay
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach właściwie wszystko można znaleźć w sieci. Jeśli na przykład gdzieś się wybierasz, wówczas zwykle szukasz wiadomości na temat tego miasta w internecie, zazwyczaj sprawdzasz także, gdzie dobrze zjeść lub w którym hotelu się przespać.
Read more >>

Gdzie opłaca się wybrać na urlop? Dlaczego warto latać w dalekie trasy z większych lotnisk?

Posted on 16/09/2016 1:39pm
miasto
Author: Anton S.
Source: http://www.flickr.com
W jakie miejsce warto wybrać się na wakacje? To pytanie pojawia się co roku i z pewnością wymaga pewnego zastanowienia. Gdy dobrze całość rozplanujemy to takie wakacje z pewnością się udadzą. Z innej strony wybór jest tak duży, że czasem ciężko się zdecydować oraz mieć pewność, iż nasze wakacje będą warte pozytywnego zapamiętania.
Read more >>

Garmin jako przedmiot pomocny w czasie turystycznych wypadów

Posted on 01/09/2016 9:08am
garmin
Source: pixabay.com
Wszystkie wyprawy turystyczne, podczas których mają być pokonywane dalsze odległości muszą być dobrze przygotowane. W obecnych czasach podstawowym narzędziem, jakie mają przy sobie turyści jest garmin, czyli nawigacja satelitarna z funkcją GPS, podobną do nawigacji samochodowej.
Read more >>

Niektórzy z nas jeszcze do końca nie uściślili wakacyjnych zamierzeń. Wciąż jeszcze zastanawiają się nad miejscem tegorocznego wypoczynku

Posted on 25/08/2016 2:23pm
Sylwester
Author: Loris Silvio Zecchinato
Source: http://www.flickr.com
To nic. Jeszcze jest moment, aby doprowadzić do skutku wakacyjny wyjazd pełen niezapomnianych wrażeń i naturalnie odszuka miejsce, które faktycznie warto odwiedzić i to nie jeden raz.


Naturalnie u nas bardzo powszechne jest morze, lecz nie każdy uwielbia te tłumy na plaży i pasywny odpoczynek na piekącym słońcu.


Sylwester
Author: Loris Silvio Zecchinato
Source: http://www.flickr.com
Read more >>

Jakie rzeczy należy wziąć na górską wędrówkę

Posted on 18/08/2016 3:50pm
buty do wspinaczki górskiej
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Spędzanie wolnego dnia na łonie natury to w dalszym ciągu cieszący się dużą popularnością sposób na urlop lub też parę dni wolnego. Sporą pochwalić mogą się nasze rodzime góry, od tych największych czyli Tatr, po Karkonosze, Beskidy czy też Bieszczady
Read more >>

Gdzie w rejonie gór warto zaplanować nasz urlop?

Posted on 04/07/2016 8:35am
obrazek - wakacje
Author: Grzegorz
Source: http://www.flickr.com
Ciągły bieg w naszej karierze zawodowej może niewątpliwie powodować znaczne zmęczenie naszych organizmów. Z uwagi na taki stan spraw rzeczą konieczną wydaje się być dobry odpoczynek, dzięki jakiemu odświeżymy utracone siły. Należy jednakże zauważyć, że pomimo posiadania niebywale szerokiej oferty możliwych urlopowych miejsc, mamy pokaźne trudności z wyłonieniem tego w najwyższym stopniu właściwego dla nas.
Read more >>

Transport ludzi do Holandii, co powinniście wiedzieć

Posted on 29/06/2016 8:54am
przemysł - odbicie
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób posiada swoje zdanie na temat różnych krajów. Nasi niemieccy sąsiedzi kojarzą nam się z porządkiem, Irlandia kojarzona jest z pubami z piwem a Holendrzy na przykład z wiatrakami oraz morzem tulipanów, choć jak wiadomo skojarzeń może być o wiele więcej.
Read more >>

Letnie dni okazują się najlepsze na rowerowe wycieczki, więc kup rower lub zadbaj o akcesoria do już posiadanego

Posted on 28/06/2016 10:13am
fotografia - sport
Author: Club de Lucha Burlada
Source: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzą nieco cieplejsze i bardziej słoneczne chwile, ludzie z większą ochotą uprawiają różnorakie aktywności, też pod gołym niebem. Powodzeniem cieszą się gry zespołowe, jak także jazda na rowerze. Ta ostatnia to nie tylko znakomita zabawa, lecz okazja, aby odbywać ciekawe wycieczki. Na taką sytuację najlepiej się przygotować, kupując dobry jednoślad oraz niezbędne wyposażenie.
Read more >>

Pomysły na wakacje - sprawdź na ten temat więcej

Posted on 20/06/2016 10:20am
Warszawa
Source: pixabay.com
Macie już przemyślany urlop? A może uwielbiacie planować w ostatniej chwili? Przygotowałam dzisiaj dla Was dwa pomysły na wymarzone wczasy. Pierwszym jest Lwów, w którym pamiątki historii są na każdym nieomalże rogu.
Read more >>

Dlaczego warto wybrać się przynajmniej od czasu do czasu na wycieczkę zorganizowaną samodzielnie, zamiast korzystać co roku z biura podróży?

Posted on 16/06/2016 9:36am
Izrael
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Myśląc o tym gdzie wybrać się na wakacje często bierzemy pod uwagę kierunki dosyć standardowe. Zapewne z przyzwyczajenia, gdyż w niektórych krajach byliśmy już oraz dobrze nam się kojarzą. Trochę też z tego powodu, że korzystając z tego co oferują biura podróży mamy więcej propozycji wyjazdów raczej standardowych oraz popularnych. A co jakby tak tego roku roku samemu zorganizować sobie wyjazd w nie aż tak oczywiste miejsce? Może być tak, iż to będą jedne z lepszych wakacji w naszym życiu. Gdzie warto się wybrać?
Read more >>