Aktualności

Mówią, że podróże kształcą. My powiemy Wam o nich wszystko.

jakiego typu korzyści zapewnia jazda na rowerze? Dlaczego warto korzystać z takiej formy spędzania czasu wolnego?

Posted on 24/05/2019 9:03am
wycieczka rowerowa
Author: Keoni Cabral
Source: http://www.flickr.com
Jazda rowerem jest bardzo ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu oraz jedną z ciekawszych metod na polepszenie kondycji i stanu zdrowia. O tym, że tego rodzaju forma wysiłku fizycznego cieszy się w naszym kraju coraz większym powodzeniem, świadczy na pewno coraz większa liczba wypożyczalni miejskich oraz ścieżek rowerowych.
Read more >>

Z potomkiem na szlaku. Jak się przygotować do górskiej wędrówki?

Posted on 23/05/2019 7:19am
Salon, apartament Jaguara w Londynie
Author: Jaguar
Source: www.jaguar.pl
Być może zrezygnowałaś z czynnego odpoczynku, obawiając się, iż będzie on zbyt ciężki dla twojego malucha bądź trudny do przygotowania. Nie musi tak być. Maluchy kochają odkrywać nowe miejsca. Miej na uwadze jednakże, ażeby wybierając się na wędrówkę w góry z dzieckiem stosownie się do tego przygotować.
Read more >>

Jakie hotele wybrać na weekend w Ustce?

Posted on 21/05/2019 7:10am
Zachód słońca nad Bałtykiem
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wybierasz się na wczasy i nie jesteś pewnien gdzie noclegować? A może z kolei chcesz zakwaterować się nad morzem w opłacalnym hotelu? Zobacz sam na co zwrócić specjalną uwagę przy doborze miejsca do wypoczynku!
Read more >>

Jesteś chorowity, a może chcesz wypocząć lub zrelaksować się? Sprawdź, Dowiedz się, gdzie warto wyruszyć

Posted on 21/05/2019 7:08am
sanatorium
Author: Mielno Holding - Firmus Group
Source: Mielno Holding - Firmus Group
Obywatele Rzeczpospolitej chcą dbać o swoje zdrowie. Każdy pragnie żyć jak najdłużej i dzielić się chwilami spędzonymi z bliskimi. Do tego zawsze było i zawsze będzie potrzebne owe zdrowie. Co zrobić, by choć na chwilę zapomnieć o stresie? Co uczynić, jeśli chorujemy, a chcemy błyskawicznie wrócić do pełni sił?
Read more >>

Bałtyckie morze - idealne miejsce na odpoczynek

Posted on 20/05/2019 7:12am
morze bałtyckie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie wybrać się na wyprawę na przeciwny jej kraniec, bez konieczności odkładania na to przez całe życie. Tanie linie lotnicze nas rozleniwiają, południowoeuropejskie kurorty są na wyciągnięcie dłoni, w ciągu trzech godzin można się tam znaleźć, w kwocie dwustu złotych. Jednak nie każdy lubi latać samolotem, nie każdy także lubi upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszystkich udogodnień, nadal tabuny Polaków wyprawiają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego fenomen?
Read more >>

Wycieczka do Kielc? Zarezerwuj wcześniej dobry hotel

Posted on 20/05/2019 7:11am
pokój hotelowy
Author: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Source: http://www.flickr.com
Kielce. Miasto magiczne, pełne dawnego uroku i bogate w przedsięwzięcia kulturalne. Miasto, w którym czas płynie innym rytmem... Czy istnieje jednak możliwość dla zwiedzających, by choć przez moment zachłysnęli się magią tego miejsca?
Read more >>

Specjalistyczny sprzęt na piesze wyprawy

Posted on 20/05/2019 7:11am
wycieczka górska
Source: pixabay.com
Każdy człowiek jest indywidualnością, co widać gołym okiem każdorazowo, gdy spotykamy się z różnymi ludźmi. Mamy różne przyzwyczajenia czy hobby, co wynika z wielu rzeczy. Po pierwsze, okazuje się, że wpływ mają takie czynniki jak np.. szerokość geograficzna, na jakiej mieszka dana osoba, wychowanie rodziców, ale też geny.
Read more >>

Czym wyróżniają się wyjazdy dla studentów?

Posted on 20/05/2019 7:07am
Zakynthos
Author: Trip & Travel Blog
Source: http://www.flickr.com
Studiująca młodzież to charakterystyczna grupa społeczna, łaknąca niezapomnianych przygód, ale zawsze posiadająca zbyt mało pieniędzy. Touroperatorzy chcą udostępniać młodzieży wyjazdy na wymarzone wycieczki tworząc wyjątkową ofertę dla studentów.
Read more >>

Miejsca noclegowe beskid śląski proponuje calutki rok

Posted on 20/05/2019 7:07am
noclegi w górach
Author: VasenkaPhotography
Source: http://www.flickr.com
Przy większych wycieczkach trzeba popatrzeć na pensjonaty szczyrk

Przeważnie pod koniec czerwca organizowane okazują się być wycieczki szkolne, które posiadają za zadanie ukazać dzieciom ciekawe regiony naszego państwa.
Read more >>

Z jakich względów warto skusić się na wypoczynek na Kaszubach?

Posted on 19/05/2019 7:13am
kaszuby
Author: Chris Kuga
Source: http://www.flickr.com
Kaszuby są jednym z popularniejszych rejonów turystycznych, które mogą pochwalić się powodzeniem nie tylko wśród polskich wczasowiczów. Bardzo wielu turystów z obcych krajów decyduje się na wypoczynek dokładnie w tym miejscu, zachwycając się kolejnymi jeziorami i dziewiczą przyrodą. Warto skusić się na tego typu formę wakacji, pamiętając o wcześniejszej rezerwacji noclegu. Jeśli kogoś interesuje przede wszystkim agroturystyka Kaszuby bez wątpienia staną się idealną propozycją.
Read more >>

Urokliwe obszary polskie, które bez wątpienia opłaca się odwiedzić

Posted on 19/05/2019 7:09am
domki
Author: Eric Lamoureux
Source: http://www.flickr.com
Cudowne obszary Polski, jakie bez wątpienia opłaca się zobaczyć znajdują się praktycznie w każdym rejonie państwa. Osoby, jakie wyjątkowo lubią podróże mają pojęcie o tym najbardziej. W związku z tym właściwie będzie w trakcie urlopu trochę bardziej zapoznać się z mapą naszego kraju, gdyż nie powinno być żadnego kłopotu z tym, by wyszukać takie obszary, jakimi da się w rzeczy samej zachwycić.
Read more >>

Ustroń noclegi posiada w bardzo zachęcających cenach

Posted on 19/05/2019 7:08am
noclegi
Author: Mitch Barrie
Source: http://www.flickr.com
Ustroń noclegi ma przygotowane na różnym poziomie

Gdy zadecydowaliśmy już, w jakim kierunku chcemy się wybrać na obecne wakacje, to powinniśmy zacząć oglądać się za odpowiednim noclegiem. Taki, który będzie przedstawiał dobry dla nas poziom oraz który będzie dopasowany do naszych potrzeb.
Read more >>

W jaki sposób odnaleźć odpowiednie miejsce do wypoczynku nad morzem? Gdzie zarezerwować nocleg?

Posted on 18/05/2019 7:30am
kwatery nad morzem
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Polskie morze oczywiście staje się coraz bardziej popularne - po kilku latach zachwytu tanimi wczasami w Egipcie lub Turcji nasze polskie plaże wracają do łask. Jeżeli więc Ty także wybierasz się na wakacje nad Bałtyk, wtedy na pewno już teraz musisz zacząć myśleć o zarezerwowaniu jakiegoś noclegu - w przeciwnym razie może nawet okazać się, iż nie masz gdzie spać. Jak wziąć się za poszukiwania?
Read more >>

Zamyślasz wakacje nad morzem? Pomyśl o noclegu w małej lokalizacji

Posted on 18/05/2019 7:25am
Morze Bałtyckie
Author: Szymon Nitka
Source: http://www.flickr.com
Wyjazd spędzony nad polskim morzem jest dla mnóstwa osób najlepszą możliwością i corocznie decydują się tam zaplanować choćby kilka dni. Nie można ukryć, że całe pomorze ma niesamowity urok i swobodnie od pory roku chce się tam przybywać. Planując wczasy w nadmorskim klimacie należy namyślić się nad wyborem noclegu. Nadzwyczaj popularne jest dzisiaj wynajmowanie domków w małych, nadmorskich miejscowościach. To dokładnie tam jesteśmy w stanie faktycznie odpocząć i nabrać energii na nowy rok. Jest to świetna opcja dla każdego, kto chce zupełnie odciąć się od świata i zależy mu na solidnym odpoczynku. Należy więc poświęcić nieco własnego czasu na wyszukanie odpowiedniego noclegu.
Read more >>