Aktualności

Mówią, że podróże kształcą. My powiemy Wam o nich wszystko.

W jaki sposób szukać tanich biletów lotniczych? Poznaj kilka praktycznych rad

Posted on 23/05/2018 3:13pm
bilety
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Podróże nie są najtańszymi rozrywkami, ale nie można z nich rezygnować. Lepiej jest od razu zacząć odkładać pieniądze, a dodatkowo poznać nieocenione rady naprowadzające nas, w jaki sposób poszukiwać niedrogich biletów samolotowych. Dlaczego właśnie lotniczych? Podróże samolotem są najszybsze i najbardziej komfortowe, a także na przekór pozorom wcale nie muszą nas dużo kosztować. Na co dzień albowiem można spotkać ciekawe oferty, które nie będą demolować naszego budżetu i umożliwią zwiedzić trochę świata. W związku z tym – jakim sposobem ich szukać, aby trafić na coś zwracającego uwagę?
Read more >>

Z przerażeniem rozmyślasz o tegorocznym wypoczynku

Posted on 18/05/2018 2:23pm
Kraków
Author: shrinkin'violet
Source: http://www.flickr.com
Choć miniony rok możesz zaliczyć do udanych, bo naprawdę wiele celów udało Ci wykonać, to finansowo aktualnie niestety Ci się nie wiedzie.


Realizacja zamierzeń pochłonęła wszystkie oszczędności, a Ty marzysz, aby w tym roku poznać choć Dolny Śląsk i to jak najskromniejszym wydatkiem.
Read more >>

Atrakcyjne noclegi, jakie idealnie jest wybierać na weekend

Posted on 13/05/2018 10:30pm
nocleg w apartamencie
Author: Matthias Mueller
Source: http://www.flickr.com
Atrakcyjne noclegi, które doskonale będzie wybrać na wyjazd weekendowy w każdym miasteczku są raczej znane i nie będzie problemu z tym, aby je odszukać. Dlatego słusznie będzie przyglądać się im z bliska, kiedy osobiście przewiduje się ten wypad. Wówczas właściwie będzie na przykład skorzystać z polecenia przyjaciół, czy także wyszukać w sieci tego typu noclegi.
Read more >>

Czy wybrałeś już gdzie spędzisz z całą swą familią tegoroczny urlop?

Posted on 10/05/2018 4:34pm
rynek
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wszelakiego roku posiadamy taki sam problem. Tereny górzyste lub królestwo Neptuna? A może Roztocze? W jakie miejsce pojechać, żeby wypoczynek był udany i żebyśmy wrócili z niego zrelaksowani? Dzisiaj posiadamy niezwykle wiele propozycji, należy się wyłącznie na coś zdecydować.
Read more >>

Świetne domki w Szczawnicy

Posted on 10/05/2018 4:28pm
domki
Author: Eric Lamoureux
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli marzymy o wczasach, to musimy pamiętać o tym, że będzie trzeba znaleźć sobie pasujący nam nocleg. Niektórzy z nas rezerwują sobie z dużym wyprzedzeniem pokój w hotelu. Jednak nie wszyscy chcą zamieszkać w hotelu, sporo osób chce wynająć domek. Warto, więc zobaczyć, co w swej ofercie ma pod tym względem miejsce do którego jedziemy. Przykładowo domki Szczawnica jest miejscowością, w której bez problemu damy radę wynająć jakieś domki. To najlepsza opcja dla wszystkich, którzy chcą wypocząć pośród świetnych okoliczności przyrody.
Read more >>

W jaki sposób urządzić pociechom letni odpoczynek?

Posted on 07/05/2018 3:37pm
obóz
Author: Corey Ann
Source: http://www.flickr.com
Nic tak bardzo nie prowokuje młodzieży do ryzykownych zachowań jak stagnacja wakacyjna. Dużo rodzicieli żyje w fałszywym mniemaniu, iż wystarczy posłać latorośl na kolonie, ażeby zapewnić mu urozmaicony relaks.


Natomiast dostatni na pierwszy rzut oczu plan odpoczynku, częstokroć nie odzwierciedla faktyczności.
Read more >>

Jakim widokiem potrafią pochwalić się apartamenty w Zakopanym oraz które ponadto atrakcje można by dzięki nim zobaczyć?

Posted on 07/05/2018 8:34am
Tajlandia
Author: Joe Taylor
Source: http://www.flickr.com
Każdy mieszkaniec naszego kraju rozumie, które miasteczko jest zimową stolicą Polski. Zakopane to miasto, które prawa miejskie zdobyło w dwudziestoleciu międzywojennym, lecz było stworzone dużo wcześniej, w 1578 roku. Jego populacja wynosi niecałe 30 tys. ludzi, jednak jeżeli dołączyć do tego tysiące turystów, to końcowa liczba mogłaby być wręcz dwukrotnie większa.
Read more >>

Wakacje w Grecji - o polecanych miejscach dla turystów

Posted on 04/05/2018 9:35pm
Grecja
Author: Mike Dobson
Source: http://www.flickr.com
Urlop już za pasem. Czekaliśmy na niego już tak długo. Po męczącym dniu w biurze, spędzaliśmy jesienne wieczory, czytając katalogi biur podróży. Przez cały rok uczciwie zasuwaliśmy, dlatego też należy nam się zasłużony wypoczynek.
Read more >>

Letnie dni okazują się najlepsze na rowerowe wycieczki, więc kup rower lub zadbaj o akcesoria do już posiadanego

Posted on 03/05/2018 7:27am
fotografia - sport
Author: Club de Lucha Burlada
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzą nieco cieplejsze i bardziej słoneczne chwile, ludzie chętniej uprawiają przeróżne aktywności, też na świeżym powietrzu. Zainteresowaniem szczycą się gry zespołowe, jak również jazda na rowerze. Ta ostatnia to nie tylko znakomita zabawa, ale okazja, aby odbywać interesujące wycieczki. Na taką ewentualność najlepiej się przyszykować, nabywając właściwy jednoślad oraz nieodzowne akcesoria.
Read more >>

W które miejsca wskazane jest polecieć na urlop?

Posted on 30/04/2018 9:33pm
wycieczka do Egiptu
Author: Alexander Baranov
Source: http://www.flickr.com
Coraz większymi krokami przybliża się do nas niezmiernie ciepła pora roku - lato. W tym czasie w szeregu przypadków wielu z nas pragnie oddać się wakacyjnym wypoczynkom, wyjeżdżając w egzotyczne i w szeregu przypadków ciepłe kraje. Propozycji jednak w dniu dzisiejszym bez wątpliwości możemy odnaleźć ogromnie wiele, niemniej jednak nie wszystkie z nich są godne naszej uwagi.
Read more >>

Pora na wakacje! Jak szukać pomysłów na tanie oraz komfortowe wakacje, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci?

Posted on 30/04/2018 9:26pm
tunezja
Author: Sergio Conti
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób zastanawia się nad spędzaniem wakacji w kraju lub za granicą. Jak wiadomo, wczasy w Polsce za prawą kapryśnej pogody nie zawsze potrafią spełnić nasze wymagania. Chociaż wspaniałym pomysłem wydają się być wczasy za granicą, zazwyczaj okazują się one niesamowicie kosztowne, a w związku z tym może sobie na nie pozwolić wyłącznie niewielu turystów.
Read more >>

Kwatery i domki letniskowe- świetny sposób na komfortowy wypoczynek a także niezapomniane wspomnienia

Posted on 30/04/2018 2:32pm
Plaża
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Planując wyjazd na odpoczynek należy pomyśleć o właściwym miejscu noclegowym. Są to pola namiotowe, różnego rodzaju kwatery, domki oraz domki letniskowe. Wybierając owe miejsce trzeba kierować się standardem wyposażenia, dostępem do bieżącej ciepłej wody oraz toalecie. Naturalnie każda osoba oczekuje czegoś innego, jedni chcą więcej, a niektórym wystarczy klasyczne pole namiotowe bez dostępu do nawet ciepłej wody.
Read more >>

jakiego typu korzyści zapewnia jazda na rowerze? Dlaczego warto korzystać z takiej formy spędzania czasu wolnego?

Posted on 30/04/2018 7:15am
wycieczka rowerowa
Author: Keoni Cabral
Source: http://www.flickr.com
Jazda na rowerze jest bardzo ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu oraz jedną z bardziej ciekawych metod na ulepszenie kondycji i stanu zdrowia. O tym, iż tego rodzaju forma wysiłku fizycznego cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, świadczyć może coraz większa ilość wypożyczalni miejskich i ścieżek rowerowych.
Read more >>

Oferty obejmujące domki letniskowe nad jeziorem

Posted on 27/04/2018 6:30pm
jezioro
Author: Richard Heyes
Source: http://www.flickr.com
Nieustanne odświeżanie naszej oferty to coś, co pragniemy klientom zagwarantować w pierwszej linii. Opcji do wyboru jest sporo, biorąc pod uwagę znakomicie przygotowane domki letniskowe nad jeziorem. Polacy przejawiają ogromne zainteresowanie wczasami nad jeziorem, które okazuje się rewelacyjną alternatywą do morza lub wycieczek za granicę. Jak wiadomo, nasz kraj jeziorami stoi, więc jest w czym wybierać. Ciągłe rozbudowywanie palety propozycji to nasz niezmienny cel najistotniejszy.
Read more >>