Aktualności

Mówią, że podróże kształcą. My powiemy Wam o nich wszystko.

Wakacje nie tylko w Polsce

Posted on 18/01/2021 7:29am
Wakacje
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej ludzi wybiera relaks wakacyjny we Włoszech, żeby mieć pełne przekonanie że pogoda ich nie zawiedzie. Jednym z najczęściej wybieranych stron odpoczynków we Włoszech jest północny Adriatyk. Plaża na pełnej linii brzegu górnego Adriatyku jest szeroka i piaszczysta. Na nieszczęście wszędzie przeważają płatne sfery.
Read more >>

Wypad w góry doskonałą formą regeneracji sił? Czy okaże się także fajny na święta?

Posted on 17/01/2021 7:49am
lokal
Author: Barn Images
Source: http://www.flickr.com
Kiedy pracujemy na etacie to mamy mniej możliwości, gdy chodzi o wyjazdy. Poza urlopem, który zgodnie z prawem pracy nam przysługuje, czyli 20 lub 26 dni, warto także wykorzystać maksymalnie weekend i okres świąteczny, które dają możliwość, by odpocząć.


Tego typu przerwy w pracy to świetna okazja, aby zregenerować trochę siły.
Read more >>

Hotel w kołobrzegu dla wczasowiczów

Posted on 17/01/2021 7:48am
bus
Author: Arnaud Abadie
Source: http://www.flickr.com
Hotel w kołobrzegu odwiedzany jest z reguły przez plażowiczów w porze wakacyjnej. W innych okresach roku w tego typu hotelu przebywają osoby, które przyjechały do Kołobrzegu w celach rodzinnych lub zawodowych.
Read more >>

Gdzie spędzić Sylwestra? Co radzą eksperci

Posted on 17/01/2021 7:35am
nowy rok
Author: Amy Nelson
Source: http://www.flickr.com
Sylwester to niewątpliwie bardzo wyjątkowy moment, który może być świetną okazją nie tylko do hucznej zabawy ale również i pewnego wspominania całego mijającego właśnie roku i powitanie kolejnego. W związku z tym każdy z nas musi być pewnym co do tego, że będzie świętował całe to wydarzenie w faktycznie dobry sposób – obecnie możliwości w tej kwestii są bardzo szerokie, więc niezależnie od tego, jaki rodzaj zabawy akurat preferujemy, w dosłownie każdym przypadku będziemy w stanie wybrać coś dobrego właśnie dla siebie.
Read more >>

Egzotyka coraz popularniejsza

Posted on 17/01/2021 7:29am
hawaje
Author: Kashif Pathan
Source: http://www.flickr.com
Polacy coraz chętniej decydują się na urlop poza sezonem. Dodatkowo, możemy zadecydowanie zaobserwować zainteresowanie egzotycznymi kierunkami. Okazuje się, iż liczba osób udająca się na taki wyjazd w obecnym czasie podwoiła się.Posezonowe obniżki i promocje to możliwość, by odważyć się na wyjazd. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje nieco tańszych wyjazdów: first minute i last minute. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na kupno biletu, tym większą zniżkę otrzymamy.
Read more >>

Ciekawe miejsca jakie warto zobaczyć w Zakopanem

Posted on 16/01/2021 8:07am
zakopane
Author: Greger Ravik
Source: http://www.flickr.com
Morskie Oko kryje się w Dolinie Rybiego Potoku, około 25 kilometrów od Zakopanego. W jeziorze mieszkają pstrągi, a w zimie Morskie Oko krzepnie, umożliwiając spacery po jego tafli. Powierzchnia jeziora to 35 ha, zaś w najgłębszym miejscu ma nieomal 51 metrów. Morskie Oko należy do miejsc najchętniej zwiedzanych przez tułaczów. Widać stąd cudowną panoramę Tatr Wysokich, z kolei na brzegu znajduje się górskie schronisko.
Read more >>

Jak wytworzyć niepowtarzalny klimat w środku naszej restauracji?

Posted on 16/01/2021 8:02am
Konie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Otworzenie własnej działalności ekonomicznej to niewątpliwie sprawdzony sposób na pozyskiwanie dochodów. Obok pracy na etacie jest to chętnie wybierana przez nas postać własnej aktywności zawodowej. Kluczem do sukcesu jest jednakże wybranie takiej specjalności usług, na którą populacja stale będzie sygnalizowała popyt.
Read more >>

Pomysły na spędzenie wakacji z dziećmi w Trójmieście

Posted on 16/01/2021 7:59am
Trójmiasto
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
Często wydaje nam się, że wyjazd z dziećmi na wczasy to niezbyt dobry pomysł. Boimy się, że trudno będzie wyszukać fajne atrakcje dla naszych maluchów. A, kiedy pojedziemy w odpowiednie miejsce, to takiego kłopotu nie będzie. Wystarczy spojrzeć atrakcje dla dzieci w Trójmieście to fantastyczna mieszanka zabaw dla dzieci, które są bardzo aktywne i dla tych, które lubią spokojniejsze spędzanie czasu.
Read more >>

Noclegi na obszarze Ustronia Morskiego - a więc, w jaki sposób odnaleźć najwspanialsze lokum w trakcie wakacji

Posted on 16/01/2021 7:59am
polowanie
Author: Beau Considine
Source: http://www.flickr.com
Jak każdy spośród nas wie, sam szczyt sezonu zawsze bywa kłopotliwy, gdy chcemy zarezerwować dla siebie i swojej rodziny lokalizacje na nocleg. Najbardziej duży problem za każdym razem bywa, kiedy planujemy po pojedynczej nocy wewnątrz jednym miejscu, albowiem zazwyczaj wiąże się to z większymi wydatkami - hotelarze zazwyczaj dają rabaty na większą liczbę spędzonych u nich dzionków i nocy, dlatego zwykle wczasy spędzamy w pojedynczym miejscu.
Read more >>

Przedmioty obowiązkowe odnośnie wycieczek w wysokie partie gór

Posted on 16/01/2021 7:46am
koc
Author: La Millou
Source: La Millou
Jeżeli ktoś często decyduje się na wyprawę w góry, na pewno jest świadomy, jak ważne jest zapakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy. To właśnie od tej kwestii jest zależne nasze bezpieczeństwo, dlatego zawsze trzeba mieć pewność, że zabraliśmy je do plecaka. Warto również pamiętać o tym, by zdecydować się na zakup profesjonalnego sprzętu, który będzie cechował się najwyższą jakością.
Read more >>