Co wykonać jeśli potrzebny nam hotel w Szczytnie?

Posted on 21/02/2018 10:02am

Jeśli masz firmę budowlaną, powinieneś mieć na uwadze to, że zamówienia możesz otrzymywać z calutkiej Polski. Powinieneś w takiej sytuacji zapewnić brygadzie jakieś mieszkanie.


Najlepiej by było, gdyby lokum było z oddzielnym wejściem, aby w jakiś sposób zapewnić swoim robotnikom trochę swobody.


noclegi szczytno
Author: zoetnet
Source: http://www.flickr.com


Właścicielowi firmy zależy na tym, aby lokum było niedrogie. Zależy jak duża jest brygada. Lecz mieszkanie można by wynająć już od 15 zł za osobę. Jeśli ciekawią Cię noclegi Szczytno jest miastem, gdzie odnajdziesz tanią propozycję. Domy z pokojami posiadają aneks kuchenny, gdzie można by zrobić sobie posiłek. W pokoju jest telewizor i łazienka. Oprócz tego jest też darmowe WI-FI. Wszystko po to, aby robotnicy po ciężkim dniu pracy mogli przyjemnie i spokojnie spędzić czas. W pokojach jest świeża pościel, która zagwarantuje swym gościom zdrowy sen, aby następnego dnia ponownie pójść do trudnej pracy na budowie. Nie trzeba wynajmować mieszkania w samym Szczytnie. Można by też jeszcze mniej kosztownie wynająć jakiekolwiek lokum w pobliżu. Na budowę robotnicy i tak dojeżdżają samochodem, zatem dla nich nie ma to aż takiego znaczenia, a dla właściciela firmy to będzie naprawdę niezwykle korzystna propozycja.
Jeśli pracownicy pozostaną na weekend, mogliby obejrzeć zabytki Szczytna. Może to być podzamcze zamku krzyżackiego, po jakim dziś pozostały tylko ruiny. Obok zamku znajduje się szczyciński ratusz z oddziałem Muzeum Warmii oraz Mazur. Są tam zbiory etnograficzne oraz przyrodnicze. Odbywają się też tematyczne okresowe ekspozycje. Niedaleko ratusza jest posąg Krzysztofa Klenczona, lidera formacji muzycznej Czerwone Gitary. Należałoby także obejrzeć mnogie stare budynki przykładowo budynki szkoły policji czy wieżę ciśnień.


Godna obejrzenia jest również zabytkowa chałupa mazurska z XIX w. Szczytno w każdym wypadku z chęcią przyjmie odwiedzających i jeżeli potrzebny będzie nocleg, Szczytno ma okazałą ofertę noclegową i gastronomiczną.

Tags: telewizor, łazienka, budynki, domu, pracownicy