Ile kosztuje smaczny obiad w Wietnamie oraz dlaczego należałoby zwiedzić ten kraj?

Posted on 23/08/2021 2:09pm

Czy wiesz, że istnieje pewien ciekawy Azjatycki kraj, w którym w jego północnej części są 4 (podobnie jak w Polsce ) pory roku, lecz w południowej już jedynie 2? Zaliczają się do nich (tak jak w Kambodży i w Tajlandii) pory sucha i deszczowa.


Internet
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


Kraj, o którym mowa w niniejszym tekście to śliczny oraz pełen zielonych gór Wietnam. Jego północną część najlepiej zwiedzać od kwietnia do października, gdyż zimy mogą w tamtym miejscu być podobnie mroźne jak w naszym kraju. Jeżeli natomiast pragniemy zwiedzić południową część tego kraju, to możemy to zrobić praktycznie o każdej porze roku. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób można się w tamto miejsce dostać, to warto dodać, że najbardziej wygodnie byłoby to zrobić drogą lotniczą z któregoś z europejskich miast. Cena takiego biletu (w obydwie strony) powinna wynosić ok.. 2 tysiące PLN. Naturalnie można się w tamto miejsce dostać z przesiadkami przez przykładowo Kubę, wtedy (przy korzystaniu z tzw.

Nie wystarcza Ci ten krótki artykuł opublikowany na tej stronie? Nie martw się i sprawdź więcej (http://deluxetravelclub.pl/viceroy-bali-ubud-indonezja-o985.html) w tym miejscu, znajdziesz tam dodatkowe informacje.

niedrogich linii lotniczych) można za wycieczkę do Wietnamu zapłacić jeszcze mniej. Jeżeli idzie o podróżowanie po terenie tego państwa, to niezwykle popularne są pociągi oraz autokary. Można także skorzystać z wyjątkowo tam popularnych motorowerów oraz motorów.
autobusy
Author: Graci Camiña
Source: http://www.flickr.com


wietnam
Author: Tempur
Source: Tempur


Warto wspomnieć, że przebywając w Wietnamie nie musimy mieć też najmniejszych problemów ani ze znalezieniem dobrych miejsc hotelowych ani ze znajdowaniem dobrych oraz tanich barów. Warto powiedzieć, że w tym kraju targowanie się jest normalne i tym samym, jest w tzw. dobrym tonie.


Nocleg w dwupokojowym miejscu hotelowym kosztuje około dziesięciu USD amerykańskich, natomiast za przeciętny obiad zapłacimy ok. dwóch dolarów. Naprawdę warto zwiedzić ten ciekawy kraj choćby dla jego przepięknych krajobrazów.

Tags: hotel, Azja, rok