Nadchodzą wakacje - spora część Polaków pojedzie nad polskie morze, ponieważ czujemy do Bałtyku ogromny sentyment

Posted on 27/03/2019 7:35am

Mimo iż w obecnych latach mamy możliwość jeździć po całym świecie i lecieć na przykład na Hawaje czy Seszele, to wciąż spora grupa Polaków wybiera wczasy nad Bałtykiem.


I nie bierze się to z barier finansowych. Po prostu uwielbiamy swoje morze.


wakacje rowy
Author: Torrey Wiley
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawia nas wyjazd na urlop nad Bałtyk (oferta), to każdy ma inne preferencje.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Jest nam miło. Może zapragniesz też przeczytać kolejne ciekawe treści? Musisz jedynie wejść na hiperłącze do artykułu i gotowe.

Niektórzy wolą duże miasteczka, gdzie są dyskoteki i inne atrakcje. Zwykle taki punkt widzenia przyjmują ludzie młodzi. Są również tacy, którzy nad morze jadą, aby odpocząć lub aby spędzić miłe oraz rodzinne wakacje - dlatego wybierają małe wioski, gdzie bywa spokojnie. Zwykle mowa o parach z malutkimi dziećmi, które na co dzień żyją w dużych aglomeracjach i w czasie urlopu chcą uciec przed hałasem oraz ciągłym bieganiem. Mają ochotę przez ten czas poleżeć na plaży, wraz z dziećmi budować zamki na piasku i powolnym krokiem chadzać na obiad na pyszną rybkę w nadmorskiej smażalni. Jeśli szukamy fajnego miejsca na urlop, mamy możliwość wybrać Rowy. Jest to nadbałtycka wioska, która znajduje się blisko Ustki, przy cudnym jeziorze Gardno i na granicy Słowińskiego PN. Mamy możliwość wyszukać tu hotele lub domki kempingowe. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie.


Zatem jeśli mamy zamiar spędzić miłe wakacje Rowy wydają się być idealnym miejscem na mapie polskiego wybrzeża. Wioska nas nie zawiedzie. Odpoczniemy tu trochę oraz naładujemy baterie przed powrotem do biura i codzienności.

Tags: park, dom, urlop, rok, wyjazd