Niektórzy plany na Sylwestra maja już kilka miesięcy wcześniej - co roku warto jechać w inne miejsc

Posted on 11/03/2020 7:44am

Zazwyczaj wolimy spędzać sylwestra na jakiś balach. Niektórzy chcą połączyć bożonarodzeniowy i noworoczny czas z dłuższym wypadem i pojechać na narty.
event
Author: United Nations OHRLLS
Source: http://www.flickr.com


Grecja
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com


Zima wszakże kojarzy nam się z białym szaleństwem. A dlaczego nie przywitać by Nowego Roku nad Bałtykiem?


sylwester gdynia
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com


Najczęściej Bałtyk kojarzy nam się z letnimi wczasami, słońcem oraz opalaniem się. Maluchy budują zamki z piasku i chodzą pływać w morzu pod kontrolą ojca, a potem wszyscy idą na pyszną rybkę prosto z morza. Jednak nadmorskie miejscowości to nie wyłącznie leniwe wyjazdy z bliskimi. Mamy możliwość tu przyjechać także w grudniu czy styczniu, gdy odwiedzających bywa mało. Plaża bywa wówczas pusta, toteż mamy możliwość uprawiać jogging lub spacerować długie godziny. Będzie to też szalenie korzystne dla naszego samopoczucia, gdyż zimą w powietrzu jest więcej jodu niż w wakacje.

Jeżeli uważasz, że te informacje są cenne, to odsyłam tam (https://www.pensjonaty-bieszczady.pl/) - tam także są zbliżone tematycznie dane, które warto poznać.

studenci na pewno będą wniebowzięci możliwością długiej listy dobrych klubów, gdzie będą mogli tańczyć przez całą noc. Dlatego jeżeli chcemy zaplanować nadbałtycki Sylwester Gdynia okaże się miejscem idealnym dla wszystkich.


Każdy wyszuka tu coś wyjątkowego - długie spacery przy falach, świetne jedzenie, relaks, ale również niezapomniane imprezy. Starsi będą urzeczeni balami z muzyką z lat 70-tych, a nastolatkowie szalonymi imprezami z DJ-em.
Możemy bez kłopotu znaleźć zawczasu opcję hotelu z pełnym wyżywieniem, pięknym widokiem na morze i biletem wstępu na bal lub imprezę zamkniętą i profesjonalnie zorganizowaną. Warto próbować nowych rzeczy i wybrać się choć raz w grudniu nad Bałtyk.

Tags: studenci, wakacje, jedzenie, port