Podsuwamy pomysły na najlepsze kierunki na urlop

Posted on 12/04/2019 4:18am

Co roku wakacje warto dobrze przemyśleć, by dobrany wcześniej kierunek nie stał się pomyłką. Nie jest to zbyt proste zadanie, lecz państw do zwiedzania jest bardzo dużo, a w związku z tym każdy z pewnością odnajdzie dla siebie właściwą wycieczkę.
Na chwilę obecną najczęściej odwiedzanym miejscem przez turystów są leżące w
Włochy
Author: Romtomtom
Source: http://www.flickr.com
Europie Południowej Włochy. Niezwykle częstym, a tym samym ulubionym kierunkiem jest stolica Italii. Należy napomnieć, iż loty do Rzymu są tanie, a wzorce samolotów – najwyższej jakości. Lot z Polski trwa tylko dwie godziny. Włochy są krajem niezwykle przyjaznym, a przy okazji – urokliwym i skąpanym w słońcu - zobacz więcej. Właśnie tam można zwiedzić znaną Wenecją lub też usytuowane na terytorium Włoch miasto-państwo – Watykan. Jest to stolica apostolska, którą zamieszkuje sam papież. Warto również wybrać się w Rzymie – tuż po przylocie – do Koloseum, bądź pochodzącego ze Starożytności Panteonu. Wielu podróżników zakochuje się w Fontanna di Trevi mającej swoje początku w Baroku.

Praga
Author: Davis Staedtler
Source: http://www.flickr.com
Włochy to niezwykle wspaniałe miejsce, które warto zobaczyć – podobnie jak Pragę, główne miasto polskich sąsiadów – Republiki Czech. Lot Kraków Praga jest najprostszą ścieżką ( pomocna strona, dobrze odwiedzić). Wybór linii lotniczych to także tani sposób, aby znaleźć się w czeskim mieście, bogatym we wspaniałe zabytki oraz krajobrazy.
Każdy moment spędzony jest niemożliwy do opisania. To także coraz częstsze miejsce zakochanych, którzy przy blasku księżyca oglądają miasto usytuowane nad Wełtawą. Krążą tam również praskie legendy, takie jak na przykład ta o świętym Wacławie. Ujmują one każdego odwiedzającego, jak też nadają Pradze magiczną aurę.

Tags: Włochy, samoloty, Watykan