Bałtyckie morze - idealne miejsce na odpoczynek

Posted on 11/06/2019 7:09am

We współczesnych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie udać się na wyprawę na drugi jej koniec, bez przymusu odkładania na to przez całe życie. Tanie linie lotnicze nas rozpieszczają, południowoeuropejskie plaże są na wyciągnięcie reki, w ciągu trzech godzin można się tam znaleźć, w kwocie kilkuset złotych. Lecz nie każdy lubi latać w przestworzach, nie każdy również lubi skwar i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich profitów, wciąż rzesze Polaków udają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego popularność?

pokój hotelowy nad morzem
Author: Greenland Travel
Source: http://www.flickr.com
Spójrzmy na zakwaterowanie - proponowane przez Międzyzdroje, Jastarnię czy Dąbki noclegi, są na najwyższym poziomie. Można zarezerwować sobie łóżko przez internet, zapłacić zaliczkę i mieć gwarancję, że będziemy mieli gdzie nocować. Dodatkowo, są to zazwyczaj miejsca znajdujące się niezwykle blisko morza, z tego powodu nie powinniśmy bać się codziennych, półgodzinnych marszów nad wodę. A jeśli o plażach już mówimy - ich stan poprawił się znacznie przez ostatnie dziesięć lat. Nie są już zaśmiecone, swym standardem nie odbiegają od tych francuskich czy hiszpańskich. Temperatura w morzu jest z kolei fenomenalna - nigdzie indziej, przy tak fantastycznej pogodzie, nie dostajemy przy okazji takich wrażeń. Chłodna bryza owiewa nasze ciała, chroniąc od spiekoty, turysta naprawdę czuje, że jest nad morzem - jestem bardzo zadowolona z noclegów w Dąbkach.Organizujesz wypad na polskie plaże? Nic trudnego! Na początku wybierz miasto i znajdź tam hotel, wpisując do przeglądarki odpowiednią frazę, np. "Dąbki noclegi" - miejmy na uwadze, im prędzej wykupimy pokój, tym mniej za niego zapłacimy (www). Następnie trzeba wybrać plan podróży. Można pojechać tam własnym autem, pociągiem lub prywatnym autobusem. W zależności od odległości od naszego miejsca docelowego, każda spisze się inaczej. Jeśli wybieramy się z południowych terenów Polski, może warto by było zabrać samochód i po drodze poświęcić jeden dzień na zwiedzenie, np. Torunia? Wtenczas droga nie będzie nam się tak dłużyć.

Bałtyk
Author: mariaaantonina
Source: http://www.flickr.com
Jednak jakąkolwiek opcję wybierzemy, każda będzie świetna, bowiem istnieje mnóstwo połączeń z większości miast, wiodących nad polskie morze. Jeśli jako miejsce przeznaczenia wybieramy Dąbki noclegi nie sprawią nam problemu. Internet nas w tym poratuje, nie będziemy nawet potrzebowali wykonać telefonu.

Nie nie jesteś pewien, czy proponowany artykuł jest tym, czego szukasz? Odpowiedź to: tak - ponieważ te praktyczne wskazówki (http://koloryjogi.pl/) mają ważne dane. Wejdź tu oraz przekonaj się sam.

Dojazd jest bardzo wygodny z każdego miasta. Ale najważniejsza jest atmosfera - nad Bałtykiem każdy wie, że jest nad morzem.

Tags: morze, pociąg, dojazd