Sprawdzone sposoby na składowanie ubiorów i praktyczne wyposażenie szafy

Posted on 12/03/2019 7:36am

Co pewien czas trzeba zarządzić porządki w szafie. Jeśli porządki wiosenne dopiero przed Tobą, poznaj metody na przechowywanie odzień, ażeby nie trzeba ich było prasować po każdym wydobyciu z szafy.
sanatorium
Author: Ana Paula Hirama
Source: http://www.flickr.com


Sprawdź także, jak praktyczne oprzyrządowanie szafy uprości Ci opanowanie bezładu w ciuchach.

Jeśli jesteś zdania, że rozpatrywana tu problematyka jest interesująca, poznaj jeszcze więcej w tym tekście, który też proponuje tego typu publikacje.

Ubrania leżące na półkach nie muszą być poukładane w wysokie stosy. Trudno wtenczas wyjmować te leżące pod spodem, zaś poza tym z reguły używamy owych leżących na wierzchu. Mniejszy stosik na półce gwarantuje również lepszą wentylację odzień. Stąd półeczki nie mogą być nadto wysokie. Na składane bluzki, koszulki a także swetry potrzebujesz półek o wielkości 45-60 cm a także wysokości 30 cm. komfortowe półki na piernaty oraz ścierki posiadają szerokość 50-100 cm a także wysokość 30-40 cm.


samochody
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service


las
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


Stroje wiszące na wieszakach muszą być zawieszone luźno - przynajmniej 3 cm jedna od drugiej. Na koszulkę, sukienkę, bluzkę potrzebujesz około 7 cm drążka. Na drążku długości 100 cm zmieści się 14-15 sztuk okryć. Na marynarkę, płaszcz jak też żakiet potrzebujesz 11-12 cm drążka. Na drągu o długości 100 cm można więc powiesić jedynie 8 sztuk. Rozstaw drążków na wiszące ubrania trzeba dostosować do długości kreacji. Na krótkie kiecki i koszule potrzeba miejsca o wysokości 100 cm. Spódnice jak też płaszcze wieszamy na drążkach umocowanych na wysokości 140 cm. Odzież drobną, ścierki a także ręczniki korzystniej przechowywać w pojemnikach, półeczkach, lub koszach niż na półkach.
Półeczki na bieliznę jak też krawaty nie powinny być głębsze niż 12 cm, na ścierki - 30-40 centymetrów.

Na pewno zainteresuje Cię nasza witryna (https://www.witowextreme.pl/), wyszukasz tam wiele ciekawych wiadomości. Miej na uwadze, że jest na bieżąco aktualizowana.

Kurtki puchowe jak też pozostałą zimową odzież wierzchnią magazynujemy w specjalnie do tego celu określonych pokrowcach.

Tags: komfort, miejsca, okres