Szklarska Poręba - miejsce, które niezaprzeczalnie powinni poznać nie tylko entuzjaści „białego szaleństwa”

Posted on 04/07/2019 12:09pm

Ma niezmiernie bogatą historię. Często bywa nazywana „Polską Alaską”. Słynie z niesamowitych pejzaży jazdy psimi zaprzęgami, Ducha Gór oraz „kapsuły czasu”.
hotel szklarska poręba
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


hotel
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com


Co roku przybywają tu dziesiątki tysięcy wczasowiczów niemal ze wszystkich zakątków świata, aby, choć na chwilę oderwać się od natłoku codziennych obowiązków i stanąć „twarzą w twarz” z prawdziwą naturą - Hotel w Szklarskiej Porębie ze świetnymi opiniami.


Nie muszą troskać się o pokoje Szklarska Poręba jest świetnie przygotowana na „najazd” podróżnych. Miejscowość może się pochwalić albowiem obszerną bazą noclegową. Pensjonaty, domy wypoczynkowe, motele, kwatery nęcą potencjalnych klientów niedrogimi cenami, wysoką jakością usług a także smacznym jedzeniem. Pyszna kuchnia to z całą pewnością nie jedyny „walor” położonej na Dolnym Śląsku „metropolii”. Na „liście” zalet powinny się znaleźć atrakcje turystyczne. A tych nie brakuje. Liczne parki rozrywki, muzea, kościoły przyciągają zwiedzających niczym magnes. Zmęczeni „pędem” codziennego życia bywalcy „miejskich dżungli” szukają tu ukojenia. Nie bez kozery. Góry Izerskie od wielu lat są ostoją dla utrudzonych turystów. Podziwiając unikalne, niespotykane w żadnym innym miejscu widoki można się odnaleźć spokój - http://trzysosny.eu/.
Jeśli, pragniesz sam się o tym przekonać wybierz odpowiedni hotel Szklarska Poręba nie narzeka na brak miejsc noclegowych i wyruszaj już teraz. Czeka na Ciebie mnóstwo przygód!

Tags: urlop, hotele, atrakcje turystyczne, parki