Hotele w Szklarskiej Porębie.

Posted on 03/07/2018 6:10pm

Karkonosze są najwyższym pasmem górskim Sudetów. Głównym pasmem górskim przebiega granica polsko-czeska. Najwyższym szczytem Karkonoszy jest Śnieżka.Odznaczającym elementem karkonoskiego krajobrazu są urokliwe formy skalne, zwane tu skałkami. Karkonosze, mimo niedużej wysokości, posiadają wyraźnie ukształtowane piętra roślinne. Choć roślinność Karkonoszy została na przestrzeni wieków dość mocno przekształcona przez działalność człowieka, należy do najbardziej bujnych i najcenniejszych w całych Sudetach. Oprócz krajobrazów Karkonosze znane są z wód leczniczych i uzdrowisk. Rejony te każdego roku odwiedzane są przez wielu turystów. W Karkonoszach znaleźć można zatem mnóstwo miejsc noclegowych.


góry
Author: Tim Tijink
Source: http://www.flickr.com
Hotel w Karkonoszach zbudowane są w góralskim stylu, co zapiera dech turystów. Najwięcej hoteli znajduje się w Szklarskiej Porębie. hotel w szklarskiej Porębie został idealnie wkomponowany w urokliwą dolinkę, z trzech stron otoczony jest przez las.
Od początkowych chwil odnosi się wrażenie harmonii, co gwarantuje wspaniały wypoczynek, w tej uroczej, górskiej mieścinie.
Bliskie usytuowanie szlaków turystycznych zachęca latem do pieszych wędrówek, a zimą pobliskie stoki narciarskie zachęcają do uprawiania sportów.W hotelu znajdują się: kawiarnia, restauracje, profesjonalna sala konferencyjna, basen z jacuzzi, siłownia, piłkarzyki, wypożyczalnia nart i snowboardu, stok posiadający dwa wyciągi, szkółka nauki nauki jazdy na nartach jak i chroniony parking. Hotel - kliknij - oferuje luksusowe, komfortowe pokoje 1- i 2- osobowe jak i ekskluzywne apartamenty i studia. Pokoje są również przystosowane dla osób upośledzonych ruchowo. Dewizą hotelu jest ugościć klienta jak najlepiej się da, dlatego personel hotelowy dokłada wszelkich starań, aby goście czuli się komfortowo.


pokój w hotelu
Author: mararie
Source: http://www.flickr.com
Kompleks Hotelowy dysponuje ponad 40 miejscami. Wszystkie pokoje posiadają TV-SAT, radio, telefon oraz dostęp do internetu oraz WC.
Większość pokoików ma do dyspozycji balkony lub tarasy z pięknymi widokami.
Hotel to idealne miejsce do organizacji konferencji, pobytu grup oraz wypoczynku rodzinnego. Hotel w Szklarskiej Porębie jest gotowy na realizację indywidualnych życzeń Klientów.
Kompleks hotelowy ma do dyspozycji wielofunkcyjne sale oraz profesjonalną salą konferencyjną, co pozwala na zorganizowanie imprez oraz najbardziej stylowych sympozjów i konferencji dla ponad 120 Osób.

Tags: las, Internet, WiFi, pokoje, basen, Sudety