Tam jest gorąco! Gdzie wyjechać na wczasy w listopadzie?

Posted on 29/07/2019 7:14am

Najwięcej osób projektuje wakacje w czasie szczytu sezonu turystycznego, a więc w sierpniu bądź w lipcu.


Jednak jest mnóstwo miejsc, gdzie w listopadzie można odprężać się na plaży jak też chodzić w krótkich spodenkach.
Mało tego, nie jedynie aura jest atrakcyjna, także ceny poza sezonem bądź zaraz na jego początku są o wiele niższe. Takowe gorące miejsca odnajdziemy nie tylko na wyspach Santorini, w Azji czy też Afryce, ale także na Starym Kontynencie.


santorini
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com


Nieco mniej znana siostra Sycylii, Sardynia jest doskonale znana miłośnikom opalania się oraz wielbicielom kurortów, lecz w głębi wyspa skrywa mnóstwo niesamowitych miejsc.

Warto sprawdzić odsyłacz do artykułu (lot.com/bilety-lotnicze/loty-z-krakowa-do-pragi), aby poza tym dowiedzieć się czegoś interesującego na ten temat, więc kliknij tu oraz przeczytaj inne materiały.

Przykładowo szczątki zagadkowej cywilizacji, wioskę murali bądź nieprzystępne, porywające góry. Chociaż rzecz jasna warto zaglądnąć także nad morze. Sardynia posiada jedne z najpiękniejszych plaż w Europie, a najlepsze z nich są ciężko osiągalne. Boka Kotorska - to jedno z najpiękniejszych punktów na Bałkanach. Boka to zatoka morza Adriatyckiego objęta malowniczymi, zielonymi górami. Całość przypomina fjordy norweskie, tylko jest nad ciepłym morzem które w tamtym miejscu jest bardzo spokojne, jak jeziorko.

Uważasz, że prezentowany materiał jest użyteczny? Jeśli tak, to poznaj oprócz tego ten wciągający wpis (https://www.nadwigrami.pl/klub-sportowy,konie-sportowe.html) - on też zwróci Twą uwagę.

Nad Boką leży wiele średniowiecznych miast, z jakich najsłynniejsze to otoczony murami Kotor.
Tam jest najwięcej turystów, lecz szczerze w pozostałych miasteczkach nie powinno być tak źle i odkryjecie nad Boką nieduże, nieznane plaże. Całkiem blisko stamtąd również do Chorwacji oraz popularnego Dubrovnika, gdzie również warto zaglądnąć przy okazji. Naprawdę Europa jest czarująca!

Tags: SPA, dzieci, plan