Tam jest gorąco! Gdzie wyjechać na wczasy w listopadzie?

Posted on 03/07/2019 7:26am

Najwięcej osób projektuje wakacje w czasie szczytu sezonu turystycznego, a więc w sierpniu bądź w lipcu.


Jednak jest mnóstwo miejsc, gdzie w listopadzie można odprężać się na plaży jak też chodzić w krótkich spodenkach.


Mało tego, nie jedynie aura jest atrakcyjna, także ceny poza sezonem bądź zaraz na jego początku są o wiele niższe. Takowe gorące miejsca odnajdziemy nie tylko na wyspach Santorini, w Azji czy też Afryce, ale także na Starym Kontynencie.
santorini
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com


Nieco mniej znana siostra Sycylii, Sardynia jest doskonale znana miłośnikom opalania się oraz wielbicielom kurortów, lecz w głębi wyspa skrywa mnóstwo niesamowitych miejsc. Przykładowo szczątki zagadkowej cywilizacji, wioskę murali bądź nieprzystępne, porywające góry. Chociaż rzecz jasna warto zaglądnąć także nad morze. Sardynia posiada jedne z najpiękniejszych plaż w Europie, a najlepsze z nich są ciężko osiągalne. Boka Kotorska - to jedno z najpiękniejszych punktów na Bałkanach. Boka to zatoka morza Adriatyckiego objęta malowniczymi, zielonymi górami. Całość przypomina fjordy norweskie, tylko jest nad ciepłym morzem które w tamtym miejscu jest bardzo spokojne, jak jeziorko.

Uważasz, że prezentowany materiał jest użyteczny? Jeśli tak, to poznaj oprócz tego ten wciągający wpis (https://www.nadwigrami.pl/klub-sportowy,konie-sportowe.html) - on też zwróci Twą uwagę.

Nad Boką leży wiele średniowiecznych miast, z jakich najsłynniejsze to otoczony murami Kotor.


Tam jest najwięcej turystów, lecz szczerze w pozostałych miasteczkach nie powinno być tak źle i odkryjecie nad Boką nieduże, nieznane plaże. Całkiem blisko stamtąd również do Chorwacji oraz popularnego Dubrovnika, gdzie również warto zaglądnąć przy okazji. Naprawdę Europa jest czarująca!

Tags: SPA, dzieci, plan