Destynacje

Beskid Śląski posiada sporo atrakcji dla podróżników oraz mieszkańców szczególnie ładne pasmo górskie

Posted on 29/08/2018 11:51am
Beskid Śląski
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Najwyższymi szczytami Beskidu Śląskiego są Skrzyczne czy też Barania Góra. Takie regiony jak na między innymi Szczyrk, Wisła oraz Ustroń przyciągają urlopowiczów nie tylko z całej Polski, ale też z innych krajów przez pełny rok. Beskid Śląski oferuje cudowne trasy krajoznawcze oraz mnogie atrakcje, na przykład festiwale bądź koncerty, jakie tylko w samym okresie wakacyjnym odbywają się w rzeczywistości co weekend.
Read more >>

Tunezja to bardzo atrakcyjne miejsce na odpoczynek

Posted on 18/09/2020 8:25am
Architektura Tunezji
Author: grolli77
Source: http://www.flickr.com
Tunezja, jest krajem zlokalizowanym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części Afryki. To kraj niezwykle lubiany przez wczasowiczów, dlatego że panują tam znakomite warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele ciekawych miejsc, które prezentują elementy środowiska naturalnego, pustynie, wydmy, jak również i stare miasta, jakie posiadają niezwykle interesującą architekturę i umożliwiają każdemu dogłębnie zaznajomić się z ich historią.
Read more >>

Doskonale dostosowane możliwości w zasięgu ręki

Posted on 19/05/2021 2:37pm
Unikalna Architektura - Hotel Crocus
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Wyjątkowo szybko rozwija się branża hotelarska w naszym kraju, ale nie tylko! Do stuprocentowej dyspozycji podróżujących często osób są również hostele, jakie cieszą się sporym zaciekawieniem głównie przez wzgląd na atrakcyjne ceny. Znakomitych rozwiązań na rynku nie brak, więc warto się rozejrzeć za tymi stuprocentowo odpowiednimi dla nas. Bogactwo ofert|propozycji dostępna jest też w sieci, na stronach w internecie, a więc jest w zasięgu ręki.
Read more >>

Wakacje w Grecji - o polecanych miejscach dla turystów

Posted on 05/10/2021 1:25pm
Grecja
Author: Mike Dobson
Source: http://www.flickr.com
Urlop już za pasem. Oczekiwaliśmy na niego już tak długo. Po męczącym dniu w biurze, zajmowaliśmy sobie zimowe wieczory, przeglądając broszury biur podróży. Przez cały rok solidnie pracowaliśmy, dlatego teraz należy nam się upragniony odpoczynek.
Read more >>

Uzdrowiska na terenie Polski. Parę solidnych rad

Posted on 05/12/2019 7:54am
pokój na wynajem
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Na terenie kraju jest dużo miejscowości o charakterze uzdrowiskowym. Ten charakter może wynikać z rozmaitych elementów. Najczęściej spotykanym jest występowanie na określonym terenie wód leczniczych. W tego rodzaju miejscach tworzą się centra, gdzie oferowane są usługi z zastosowaniem wód.
Read more >>

Oferty obejmujące domki letniskowe nad jeziorem

Posted on 20/08/2021 12:38pm
jezioro
Author: Richard Heyes
Source: http://www.flickr.com
Stałe uaktualnianie naszych propozycji to coś, co pragniemy klientom zapewnić w pierwszej kolejności. Opcji do wyboru jest wiele, biorąc pod uwagę rewelacyjnie przygotowane domki letniskowe nad jeziorem. Polacy przejawiają spore zainteresowanie wczasami nad jeziorem, które okazuje się rewelacyjną alternatywą do morza czy wycieczek zagranicznych. Jak wiadomo, Polska jeziorami stoi, więc jest w czym wybierać. Stałe rozbudowywanie gamy propozycji to nasz niezmienny cel najistotniejszy.
Read more >>

Wczasy w tropikach

Posted on 19/05/2021 2:35pm
Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Biuro podróży oferuje wycieczki na Karaiby. Karaiby to rejon pomiędzy kontynentami Ameryk. Karaiby obejmują geograficznie: Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany oraz część państw wyspiarskich leżących na Morzu Karaibskim.Karaiby zostały odkryte przez Kolumba w 1492 roku i stosunkowo szybko skolonizowane przez mocarstwa europejskie.Razem obejmują one obszar 255 tys. km², a liczba ludności przekracza 40 mln.
Read more >>

Wczasy w Zakopanem, czyli w jaki sposób znaleźć najlepszy nocleg

Posted on 07/11/2020 9:53am
Tatry
Author: Edgars En.
Source: http://www.flickr.com
Góry to powszechnie wybierany przez rodziny kierunek na urlop. Urzekające obrazy, czyste powietrze i możliwość zdobywania coraz wyższych szczytów to jedynie niektóre przymioty, które wiążą się z wypoczynkiem w Tatrach czy Bieszczadach.
Read more >>

Kwatery i domki letniskowe- świetny sposób na komfortowy wypoczynek a także niezapomniane wspomnienia

Posted on 20/08/2021 12:37pm
Plaża
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Planując wakacje należy pomyśleć o odpowiednim miejscu noclegowym. Są to pola namiotowe, przeróżne kwatery, domki oraz domki letniskowe. Wybierając owe miejsce trzeba kierować się standardem wyposażenia, dostępem do bieżącej ciepłej wody oraz toalecie. Naturalnie każda osoba potrzebuje czegoś innego, jedni pragną więcej, a niektórym wystarczające jest popularne pole namiotowe bez dostępu do nawet ciepłej wody.
Read more >>

Wrocław – jak zorganizować zwiedzanie oraz jakie zabytki bezwzględnie należy zobaczyć?

Posted on 28/04/2021 10:14pm
Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest obecni jednym z najciekawszych miast Polski, tym samym dobrze jest je zwiedzić. Co ciekawe, przyciąga ono coraz więcej turystów, także spoza granic państwa. Jak w takim razie zaplanować zwiedzanie Wrocławia? Jakie zabytki należy koniecznie zobaczyć? Naprawdę ciekawym rozwiązaniem jest wynajem doświadczonego przewodnika, który ma wystarczającą wiedzę na temat miasta i będzie potrafił oprowadzić swoich klientów po jego najpiękniejszych zakątkach.
Read more >>

Zimowe wyjazdy narciarskie szczycą się sporym zainteresowaniem

Posted on 10/10/2020 8:10am
zima w górach
Author: Kaloyan Raev
Source: http://www.flickr.com
O letnich wakacjach przeważnie rozmyślamy z dużym wyprzedzeniem, chcąc mieć pewność, że zatrzymamy się w naszym wyśnionym miejscu i wszystko zapniemy na ostatni guzik. Lecz czy wiemy już w jakim miejscu spędzić swoje zimowe wakacje?
Read more >>

Ciekawe miejsca i atrakcje w Kołobrzegu, rola tego miasta na mapie polskich uzdrowisk.

Posted on 22/07/2020 7:56am
Kołobrzeg
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Kołobrzeg to jedno z najpopularniejszych turystycznych miejscowości nad polskim morzem. Każdego lata przybywają tam dziesiątki tysięcy wczasowiczów, zwłaszcza w okresie lata miejscowość ta, podobnie jak inne nad morzem, na znacznie większą ilość odwiedzających niż mieszkańców. Do Kołobrzegu ludzie przyjeżdżają głównie dla piaszczystych plaż i morza, tak naprawdę warunki do aktywnego wypoczynku są tam naprawę dobre.
Read more >>

Jakie wycieczki najlepiej wybrać, co wziąć pod uwagę?

Posted on 18/01/2020 7:49am
Włochy
Author: Romtomtom
Source: http://www.flickr.com
Wyjazdy do najróżniejszych krajów w Europie są jeszcze korzystniejsze. W ten sposób można zobaczyć sporo miejsc, o jakich kiedyś marzyliśmy. Już dzisiaj może stać się to naszym planem, a nie tylko marzeniem. Zabierzmy swych najbliższych na zwiedzanie wyjątkowych zakątków. Do kraju jak włochy wycieczki niesamowicie łatwo znaleźć, więc nie warto się ociągać oraz czekać, aż same rzucą nam się w oczy.
Read more >>

W jaki sposób szukać tanich biletów lotniczych? Poznaj kilka praktycznych rad

Posted on 03/06/2021 9:00am
bilety
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Podróże nie zaliczają się do najtańszych rozrywek, lecz nie warto z nich rezygnować. Lepiej jest z miejsca zacząć odkładać pieniądze, a do tego poznać przydatne wskazówki naprowadzające nas, jak poszukiwać tanich biletów lotniczych. Z jakich powodów właśnie lotniczych? Podróże samolotem są szybkie oraz najbardziej komfortowe, jak również wbrew pozorom wcale nie muszą nas drogo kosztować. Każdego dnia albowiem można spotkać ciekawe oferty, które nie będą dewastować naszego budżetu i pozwolą odwiedzić kawałek świata. W takim razie – jakim sposobem ich poszukiwać, aby trafić na coś zwracającego uwagę?
Read more >>

Ustronie Morskie noclegi blisko morza gwarantuje

Posted on 18/02/2020 7:47am
Ustronie Morskie
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Idealne miejsce odpoczynku to podstawa
Jeśli pragniemy mieć pewność, że nasz wakacyjny wyjazd pozwoli nam się dobrze zrelaksować, to musimy najpierw się namyślić, w jakie miejsce pragniemy się udać i gdzie dokładnie chcemy mieć zarezerwowany nocleg. Jeżeli udajemy się nad morze, to musimy przemyśleć, czy zależy nam na noclegu gdzieś w centrum miasta, czy być może pragniemy znaleźć się jak najbliżej morza.
Read more >>

Miejsca wskazywane przez znajomych na urlop

Posted on 28/04/2021 9:58pm
Egipt
Author: Lucas
Source: http://www.flickr.com
Rewelacyjna oferta biura podróży jest niezwykle zróżnicowana, co spowodowane jest różnymi potrzebami samych zainteresowanych. Klienci szukają jak zwykle czegoś całkowicie perfekcyjnego dla siebie i swojej rodziny. Dzięki zaangażowaniu osób, jakie z pasją organizują wyjazdy do krajów jak Egipt można czuć się niesamowicie wygodnie. Na miejscu jest do dyspozycji sprzęt wodny, smakowite jedzenie oraz wspaniali ludzie nas otaczający. Wyjątkowe oferty szybko znikają, więc trzeba się pospieszyć.
Read more >>

Jedziesz na urlop? Przeczytaj nasze podpowiedzi

Posted on 14/08/2021 10:23am
plaża - zdjęcie
Author: Abaconda Management Group
Source: http://www.flickr.com
Urlop jest takim czasem w roku, kiedy to każdy z nas może w spokoju odpocząć od wszystkich swoich obowiązków i po prostu oderwać się od całej swojej codzienności. Dlatego też właśnie zdecydowanie warto włożyć jak najwięcej wysiłku w to, aby było to dla nas rzeczywiście ciekawe przeżycie, bowiem powinniśmy przecież zebrać wówczas siły na cały rok.
Read more >>

Weekend majowy 2014 - okazja na udaną wyprawę

Posted on 02/10/2021 7:25am
Zachód słońca, morze
Author: planetka
Source: www.sxc.hu
Jeżeli planujemy podróż na długi weekend majowy 2014 można zdziwić się jak mnóstwo jest ofert na ten termin. Należy tylko pamiętać o wcześniejszym bukowaniu miejsc, z tego względu, że czas ten jest w większości przypadków niezwykle zapchany. Bardzo często są to podróże w granicach kraju, niemniej jednak popularne są także zagraniczne wyjazdy. Dużo par chce też zorganizować sobie weekend we dwoje.
Read more >>
1 2 3 4 5 6