Dlaczego podróżujemy

W jaki sposób urządzić pociechom letni odpoczynek?

Posted on 23/06/2018 10:18am
obóz
Author: Corey Ann
Source: http://www.flickr.com
Nic tak ogromnie nie prowokuje młodzi do ryzykownych zachowań jak monotonność wakacyjna. Mnóstwo rodzicieli żyje w fałszywym mniemaniu, iż starczy posłać latorośl na kolonie, ażeby zapewnić mu urozmaicony relaks.


Jednakże bogaty na pierwszy rzut oczu plan wypoczynku, częstokroć nie odzwierciedla faktyczności.
Read more >>

Jakiego rodzaju rozrywki czekają na hotelowych gości?

Posted on 21/06/2018 2:13pm
książka
Source: www.morguefile.com
Przy wyborze dobrego hotelu należy zwracać uwagę na parę najważniejszych spraw. Jedną z nich jest stosunek ceny do standardu, który jest proponowany przez konkretny hotel. Paradoksalnie, stosunkowo często zdarzają się takie sytuacje, kiedy hotel, który posiada więcej tzw.
Read more >>

Beskid Śląski posiada sporo atrakcji dla podróżników oraz mieszkańców szczególnie ładne pasmo górskie

Posted on 19/07/2018 7:21am
Beskid Śląski
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Najwyższymi szczytami Beskidu Śląskiego są Skrzyczne bądź Barania Góra. Takie regiony jak na przykład Szczyrk, Wisła czy Ustroń pociągają podróżników nie tylko z Polski, ale także z zagranicy przez cały rok. Beskid Śląski oferuje imponujące trasy turystyczne i liczne atrakcje, na przykład festiwale czy przedstawienia, które tylko w samym czasie wakacyjnym odbywają się właściwie co weekend.
Read more >>

Uzdrowiska na terenie Polski. Parę solidnych rad

Posted on 21/06/2018 4:34pm
pokój na wynajem
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Na terenie Polski jest dużo miast o charakterze uzdrowiskowym. Ten status może wynikać z różnorodnych aspektów. Często pojawiającym się jest występowanie na danym obszarze wód o działaniu leczniczym. W tego rodzaju miejscach tworzą się centra, gdzie oferowane są usługi z użyciem wód.
Read more >>

Dokąd na sylwestra – propozycje z Warszawy i Torunia

Posted on 26/07/2018 7:22am
fajerwerki w sylwestra
Mamy wakacje, lecz z głowy wielu osobom nie może wyjść pytanie: w jakim mieście spędzimy najbliższego sylwestra? To święto nie może wszak być klapą! Nie bez znaczenia jest miejsce, gdzie będziemy się bawić. Biorąc pod uwagę sylwester w Toruniu nie jest to miasto oraz miejsce wybierane tylko przez mieszkańców.
Read more >>

Wczasy w tropikach

Posted on 04/07/2018 6:20pm
Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Biuro podróży oferuje wycieczki na Karaiby. Wyspy Karaibskie to rejon między kontynentami Ameryk. W skład Karaibów wchodzą: Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany oraz część państw wyspiarskich położonych na Morzu Karaibskim.Wyspy Karaibskie zostały odkryte przez Krzysztofa Kolumba w 1492 roku i stosunkowo szybko skolonizowane przez mocarstwa europejskie.W sumie obejmują one obszar 255 tys. km², a liczba ludności przekracza 40 mln.
Read more >>

Wczasy w Zakopanem, czyli w jaki sposób znaleźć najlepszy nocleg

Posted on 21/06/2018 4:57pm
Tatry
Author: Edgars En.
Source: http://www.flickr.com
Góry to popularnie wybierany przez rodziny kierunek na wczasy. Cudowne panoramy, czyste powietrze i ewentualność zdobywania coraz wyższych szczytów to jedynie niektóre walory, które wiążą się z wczasami w Tatrach lub Bieszczadach.
Read more >>

Kwatery i domki letniskowe- świetny sposób na komfortowy wypoczynek a także niezapomniane wspomnienia

Posted on 21/06/2018 4:59pm
Plaża
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Planując wyjazd na odpoczynek należy pomyśleć o właściwym miejscu noclegowym. Mogą być to pola namiotowe, przeróżne kwatery, domki oraz domki letniskowe. Wybierając owe miejsce trzeba kierować się standardem wyposażenia, dostępem do bieżącej ciepłej wody oraz toalecie. Oczywiście każda osoba oczekuje czegoś innego, jedni pragną więcej, a niektórym wystarczające jest popularne pole namiotowe bez dostępu do nawet ciepłej wody.
Read more >>

Udając się do Szczecina na dłuższy urlop nie będziemy mieli problemu z wynajęciem miejsc hotelowych

Posted on 21/06/2018 5:01pm
port w Szczecinie
Author: a.fiedler
Source: http://www.flickr.com
Polska to piękny kraj i przekonują się o tym każdego roku rzesze turystów odwiedzających różne jej zakątki. Szczególnie godne zainteresowania jest rodzime morze, które cechuje urozmaicona linia brzegowa, nad wybrzeżem zaś tętnią życiem urokliwe miasta typu Gdańsk czy Szczecin. Ten ostatni to jeden z najprężniej rozwijających się ośrodków gospodarczych i kulturowych regionu. Dlaczego jeszcze opłaca się odwiedzić Szczecin?
Read more >>

Zimowe wyjazdy narciarskie szczycą się sporym zainteresowaniem

Posted on 21/06/2018 5:05pm
zima w górach
Author: Kaloyan Raev
Source: http://www.flickr.com
O letnich wakacjach nierzadko rozmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, chcąc otrzymać zapewnienie, że znajdziemy się w naszym wymarzonym miejscu i wszystko przygotujemy na ostatni guzik. Lecz czy wiemy już w jakim miejscu przeżyć swoje zimowe wakacje?
Read more >>

Ciekawe miejsca i atrakcje w Kołobrzegu, rola tego miasta na mapie polskich uzdrowisk.

Posted on 11/07/2018 4:00pm
Kołobrzeg
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Kołobrzeg jest jednym z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad naszym morzem. Każdego lata przyjeżdżają tam setki tysięcy wczasowiczów, zwłaszcza w sezonie letnim miejscowość ta, zresztą trak samo inne z tego rejonu, na znacznie więcej odwiedzających niż mieszkańców. Do Kołobrzegu większość osób przyjeżdża głównie dla piaszczystych plaż i morza, generalnie warunki na aktywne spędzenie czasu są tam naprawę wyśmienite.
Read more >>

Co warto odwiedzić w Bułgarii

Posted on 21/06/2018 5:16pm
bułgaria
Author: Tomasz Czyczyło
Source: http://www.flickr.com
Bułgaria jest krajem nadzwyczaj popularnym w zakresie turystyki, a jest to zapewne jeszcze ślad z czasów, kiedy należeliśmy jako państwo do niezaszczytnego bloku wschodniego i jedynym miejscem do którego warto było pojechać były właśnie plaże Bułgarii. Na urlop w tym państwie stać było sporo rodzin a w dalszym ciągu jest to miejsce, gdzie możemy za względnie małą opłatę spędzić przyjemnie wczasy. Ceny są niezbyt wysokie, natomiast do restauracji możemy chodzić niejednokrotnie oraz dobrze się najeść.
Read more >>

Gdzie wybrać się na Sylwestra lub malowniczy weekend we dwoje?

Posted on 18/06/2018 9:13am
domek
Author: richard olvera
Source: http://www.flickr.com
Organizowanie Sylwestra pożądane byłoby zacząć z dość wysokim wyprzedzeniem, gdyż po pewnym czasie zdoła się okazać, iż nie odnajdziemy oferty, która by nas zainteresowała. Planowanie Sylwestra w ostatniej chwili może wiązać się również z tym, iż w interesującym nas miejscu, obiekcie lub na zabawie sylwestrowej nie będzie już wolnych miejsc.
Read more >>

Weekendowy wypad z dala od domu czy rodzinny urlop? Poszukujemy godny polecenia pensjonat.

Posted on 22/06/2018 5:05pm
projekt domu
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jeżeli idzie o polskie warunki, najczęściej pensjonaty i pokoje gościnne urządzane są w taki sposób, iż miło się mieszka i mamy ochotę tam wracać, a gospodarze są serdeczni i szczególnie gościnni. Ale czasami to, co pięknie prezentuje się na zdjęciach, może w realiach bardzo nas zdziwić. Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu pensjonatu, którego poszukujemy w internecie?
Read more >>

W jaki sposób szukać tanich biletów lotniczych? Poznaj kilka praktycznych rad

Posted on 14/07/2018 7:22am
bilety
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Podróże nie są najtańszymi rozrywkami, ale nie warto z nich zrezygnować. Lepiej jest natychmiast zacząć oszczędzać, a dodatkowo poznać wartościowe rady naprowadzające nas, w jaki sposób poszukiwać tanich biletów na przelot. Dlaczego właśnie lotniczych? Podróże samolotem są szybkie oraz najbardziej komfortowe, jak również wbrew pozorom wcale nie muszą nas drogo kosztować. Na co dzień bowiem można trafić na atrakcyjne propozycje, jakie nie będą rujnować naszego budżetu i pozwolą odwiedzić odrobinę świata. Wobec tego – jakim sposobem ich szukać, by trafić na coś przyciągającego uwagę?
Read more >>

Ustronie Morskie noclegi blisko morza gwarantuje

Posted on 02/08/2018 7:39am
Ustronie Morskie
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednie miejsce odpoczynku to podstawa
Jeśli chcemy mieć pewność, że nasz urlopowy wyjazd pozwoli nam się odpowiednio odprężyć, to powinniśmy najpierw się namyślić, w jakie miejsce chcemy się wybrać i gdzie dokładnie pragniemy posiadać zarezerwowany nocleg. Gdy wybieramy się nad morze, to powinniśmy przemyśleć, czy zależy nam na noclegu gdzieś w centrum miejscowości, czy może pragniemy pojawić się jak najbliżej morza.
Read more >>

Jedziesz na urlop? Przeczytaj nasze podpowiedzi

Posted on 21/06/2018 6:02pm
plaża - zdjęcie
Author: Abaconda Management Group
Source: http://www.flickr.com
Urlop jest takim momentem w roku, kiedy to każdy z nas może w spokoju odpocząć od jakichkolwiek swoich obowiązków i po prostu oderwać się od szarej codzienności. Z tego też powodu zdecydowanie warto jak najbardziej postarać się o to, aby było to dla nas rzeczywiście ciekawe przeżycie, gdyż musimy w końcu nabrać wtedy siły na wszystkie pozostałe miesiące w roku.
Read more >>

Weekend majowy 2014 - okazja na udaną wyprawę

Posted on 11/07/2018 4:06pm
Zachód słońca, morze
Author: planetka
Source: www.sxc.hu
Jeżeli planujemy wyprawę na długi weekend majowy 2014 można zaskoczyć się jak sporo jest ofert na ten termin. Trzeba tylko pamiętać o wcześniejszym rezerwowaniu miejsc, z tego względu, iż czas ten jest na ogół niezwykle zapchany. Bardzo często są to podróże w granicach kraju, niemniej jednak popularne są też wyjazdy za granicę. Mnóstwo par chce również zorganizować sobie weekend we dwoje.
Read more >>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10