Dlaczego podróżujemy

W jaki sposób urządzić pociechom letni odpoczynek?

Posted on 11/10/2018 7:21am
obóz
Author: Corey Ann
Source: http://www.flickr.com
Nic tak bardzo nie pobudza młodzi do ryzykownych zachowań jak monotonność wakacyjna. Mnóstwo rodziców żyje w fałszywym przeświadczeniu, że wystarczy posłać latorośl na kolonie, ażeby zapewnić mu bezpieczny odpoczynek.


Jednakże bogaty na pierwszy rzut oka program wypoczynku, częstokroć nie odzwierciedla realiów.
Read more >>

Jakiego rodzaju rozrywki czekają na hotelowych gości?

Posted on 30/08/2019 7:40am
książka
Source: www.morguefile.com
Przy wyborze dobrego hotelu należy zwrócić uwagę na kilka najważniejszych kwestii. Jedną z nich powinien być stosunek opłaty do standardu, który jest proponowany przez dany hotel. Co ciekawe, dosyć często zdarzają się tego typu sytuacje, kiedy hotel, który posiada więcej tzw.
Read more >>

Co wykonać jeśli potrzebny nam hotel w Szczytnie?

Posted on 20/01/2020 7:32am
noclegi szczytno
Author: zoetnet
Source: http://www.flickr.com
Jeśli masz firmę remontową, powinieneś mieć na uwadze to, że zlecenia możesz otrzymywać z całej Polski. Powinieneś w takiej sytuacji zagwarantować brygadzie jakieś mieszkanie.
Read more >>

Beskid Śląski posiada sporo atrakcji dla podróżników oraz mieszkańców szczególnie ładne pasmo górskie

Posted on 29/08/2018 11:51am
Beskid Śląski
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Najwyższymi szczytami Beskidu Śląskiego są Skrzyczne czy też Barania Góra. Takie regiony jak na między innymi Szczyrk, Wisła oraz Ustroń przyciągają urlopowiczów nie tylko z całej Polski, ale też z innych krajów przez pełny rok. Beskid Śląski oferuje cudowne trasy krajoznawcze oraz mnogie atrakcje, na przykład festiwale bądź koncerty, jakie tylko w samym okresie wakacyjnym odbywają się w rzeczywistości co weekend.
Read more >>

Wakacje z biurem podróży - najważniejsza jest organizacja

Posted on 25/07/2020 7:59am
Fuerteventura, Hiszpania
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Jesteś Polakiem, a Polacy mają niełatwo. Niełatwo u nas o godną pracę, niezbędne są cięcia w domowych budżetach, oszczędzanie i ciągła troska o grubość gospodarczego portfela. Zazwyczaj trudno kochać swoją posadę, a jak już się ją lubi, pewnie nie przynosi spodziewanych dochodów.
Read more >>

Uzdrowiska na terenie Polski. Parę solidnych rad

Posted on 05/12/2019 7:54am
pokój na wynajem
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Na terenie kraju jest dużo miejscowości o charakterze uzdrowiskowym. Ten charakter może wynikać z rozmaitych elementów. Najczęściej spotykanym jest występowanie na określonym terenie wód leczniczych. W tego rodzaju miejscach tworzą się centra, gdzie oferowane są usługi z zastosowaniem wód.
Read more >>

Dokąd na sylwestra – propozycje z Warszawy i Torunia

Posted on 20/09/2020 8:12am
fajerwerki w sylwestra
Mamy wakacje, jednak z głowy wielu osobom nie może wyjść zagwozdka: w jakim miejscu spędzamy tegorocznego sylwestra? To święto nie może wszak być klapą! Duże znaczenie ma miejsce, gdzie będziemy się bawić. Jeśli chodzi o sylwester w Toruniu nie jest to miasto i miejsce wybierane jedynie przez mieszkańców.
Read more >>

Oferty obejmujące domki letniskowe nad jeziorem

Posted on 18/08/2018 7:21am
jezioro
Author: Richard Heyes
Source: http://www.flickr.com
Stałe odświeżanie naszej oferty to coś, co możemy klientom zapewnić w pierwszej kolejności. Możliwości do wyboru jest wiele, gdy chodzi o rewelacyjnie przygotowane domki letniskowe nad jeziorem. Polacy przejawiają ogromne zainteresowanie wczasami nad jeziorem, które okazuje się rewelacyjną alternatywą do morza czy wycieczek zagranicznych. Jak wiadomo, Polska jeziorami stoi, dlatego jest w czym wybierać. Nieustanne rozbudowywanie palety propozycji to nasz niezmienny cel najistotniejszy.
Read more >>

Poznań to piękne miasto - ze wspaniałymi hotelami!

Posted on 21/09/2020 8:07am
Hotel Belvedere Zakopane
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Poznań generalnie nie cechuje się bardzo dobrą bazą hotelową - przynajmniej w porównaniu do choćby Warszawy czy Trójmiasta. Wiadomo: chociaż Poznań jest urokliwym miastem, na dodatek szybko się rozwijającym, a na dodatek względnie sporym, to jednak z najróżniejszych powodów w Poznaniu raczej nie ma za wielu hoteli.
Read more >>

Wczasy w tropikach

Posted on 03/07/2020 8:18am
Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Biuro podróży proponuje wycieczki na Karaiby. Wyspy Karaibskie to rejon pomiędzy kontynentami Ameryk. W skład Karaibów wchodzą: Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany oraz część wysp położonych na Morzu Karaibskim.Karaiby zostały odkryte przez Kolumba w 1492 roku i dość szybko skolonizowane przez mocarstwa europejskie.Razem obejmują one obszar 255 tys. km², zamieszkująca tam ludność przekracza 40 mln.
Read more >>

Wczasy w Zakopanem, czyli w jaki sposób znaleźć najlepszy nocleg

Posted on 07/11/2020 9:53am
Tatry
Author: Edgars En.
Source: http://www.flickr.com
Góry to powszechnie wybierany przez rodziny kierunek na urlop. Urzekające obrazy, czyste powietrze i możliwość zdobywania coraz wyższych szczytów to jedynie niektóre przymioty, które wiążą się z wypoczynkiem w Tatrach czy Bieszczadach.
Read more >>

Kwatery i domki letniskowe- świetny sposób na komfortowy wypoczynek a także niezapomniane wspomnienia

Posted on 21/08/2018 7:21am
Plaża
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Planując wyjazd na odpoczynek należy pomyśleć o odpowiednim miejscu noclegowym. Mogą być to pola namiotowe, przeróżne kwatery, domki oraz domki letniskowe. Wybierając owe miejsce trzeba kierować się standardem wyposażenia, dostępem do bieżącej ciepłej wody oraz toalecie. Naturalnie każda osoba potrzebuje czegoś innego, jedni pragną więcej, a innym wystarczy popularne pole namiotowe bez dostępu do chociażby ciepłej wody.
Read more >>

Udając się do Szczecina na dłuższy urlop nie będziemy mieli problemu z wynajęciem miejsc hotelowych

Posted on 13/11/2020 8:43am
port w Szczecinie
Author: a.fiedler
Source: http://www.flickr.com
Polska to piękny kraj i przekonują się o tym co roku rzesze turystów zwiedzających różne jej zakątki. Wyjątkowo godne zainteresowania jest rodzime morze, które cechuje urozmaicona linia brzegowa, nad wybrzeżem zaś rozpościerają się urokliwe miasta typu Gdańsk czy Szczecin. Ten ostatni to jeden z najszybciej rozwijających się ośrodków gospodarczych i kulturowych regionu. Dlaczego jeszcze opłaca się odwiedzić Szczecin?
Read more >>

Zimowe wyjazdy narciarskie szczycą się sporym zainteresowaniem

Posted on 10/10/2020 8:10am
zima w górach
Author: Kaloyan Raev
Source: http://www.flickr.com
O letnich wakacjach przeważnie rozmyślamy z dużym wyprzedzeniem, chcąc mieć pewność, że zatrzymamy się w naszym wyśnionym miejscu i wszystko zapniemy na ostatni guzik. Lecz czy wiemy już w jakim miejscu spędzić swoje zimowe wakacje?
Read more >>

Ciekawe miejsca i atrakcje w Kołobrzegu, rola tego miasta na mapie polskich uzdrowisk.

Posted on 22/07/2020 7:56am
Kołobrzeg
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Kołobrzeg to jedno z najpopularniejszych turystycznych miejscowości nad polskim morzem. Każdego lata przybywają tam dziesiątki tysięcy wczasowiczów, zwłaszcza w okresie lata miejscowość ta, podobnie jak inne nad morzem, na znacznie większą ilość odwiedzających niż mieszkańców. Do Kołobrzegu ludzie przyjeżdżają głównie dla piaszczystych plaż i morza, tak naprawdę warunki do aktywnego wypoczynku są tam naprawę dobre.
Read more >>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15