Urlop w Indiach oraz Bangkoku - największe, najciekawsze wycieczki

Posted on 14/11/2019 2:18pm

Wczasy w dalekich, egzotycznych krajach nierzadko są marzeniem wielu ludzi. Mnóstwo biur podróży oferuje niezwykle ciekawe oferty wakacyjne dla całych rodzin. Szczególnie pod koniec sezonu wolno trafić na tak zwane „last minute”, czyli na oferty cechujące się fenomenalnie interesującą oraz dogodną ceną. A do jakich rejonów pożądane byłoby wybrać się na wakacje?

Wysokim zainteresowaniem cieszą się oferty Bangkok last minute oferowane poprzez liczne biura
Indie
Author: Jeff Blum
Source: http://www.flickr.com
podróży. Bangkok to stolica Tajlandii, zabytkowe miasto, jakie zachwyca swoją kulturą, interesującymi tradycjami i kapitalną architekturą . Znajduje się tu dużo zabytków, jakie zachwycają wielu turystów. Będąc w Bangkoku, na pewno wskazane jest wybrać się na wyprawę promem pasażerskim po rzece Menam. Ceny biletów są niezmiernie niskie, a widoki, które można podziwiać cudowne. Pożądane byłoby zwiedzić też Wielki Pałac Królewski oraz Świątynie Szmaragdowego Buddy. Pamiętajmy jednak o tym, iż wchodząc do świątyni wypada mieć zakryte nogi, ramiona i dekolt, prześwitujące bądź za obcisłe stroje także są nie na miejscu. Bangkok wskazane jest zwiedzić też nocą, bowiem życie nocne jest tam niezmiernie bogate. Na ulicach zobaczymy przeróżne kolorowe stragany, bary czy też dyskoteki, oraz także klimatyczne zakątki.

Również Indie częstokroć są wybierane na zamiar wakacyjnej podróży. Indie to niezwykle zróżnicowany kraj, odkryjemy tu zarówno pustynie, himalajskie szczyty, i także dżungle. Bez wątpienia wakacje Indie do nudnych przynależeć nie będą (wakacje w Indiach). www.eccotravel.eu/tajlandia/


wakacje w Indiachbreak-->
Podróżując po Indiach, powinno wybrać się do złotej świątyni Sikhów - Amritsar, dodatkowo rozległe zainteresowanie wzbudzają himalajskie świątynie, takie jak na przykład Char Dham. W Indiach odnajdziemy wiele kompleksów świątynnych, pałaców, fortów otoczonych murami obronnymi, i także skwerów narodowych, wodospadów i muzeów. Z pewnością zachwyci nas też indyjskie jedzenie, jakie opiera się na sporej ilości wonnych przypraw. Indie mają także ciekawą kulturą oraz interesujące zwyczaje.

Tags: architektura, dyskoteka, wodospady